1b.app
Скопійоване посилання -

об'єднання контактів Н

Возникаю вопросы по настройке?
Создайте топик на форуме (это бесплатно) - партнеры-интеграторы с радостью помогут в решении. Создать топик
https://crm-onebox.com/ru/support/contacts/8600-obedinenie-kontaktov/#answer2406... - не можу написати тут коментар, тому змушена зробити нове питання
з теми з доопрацювання йдеться не тільки про об'єднання за номером, по ніку. Тобто. наскільки я розумію, маю тут поле "нік", можна не робити довгу процедуру об'єднання клієнта з ніком у с-мі. Як мені додати це поле щоб працювало коректно?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Інно, ви сприйняли текст вказаного звернення (а саме вирвані з контексту кілька слів) за своїм - але у вказаній темі було обговорено доопрацювання під час пошуку за номером телефону (ви можете прочитати коментарі вказаної теми та побачите це) - що й було реалізовано.
Якщо вам потрібна якась інша логіка роботи – будь ласка, розпишіть більш предметно, що вам необхідно (з прикладами) – ми спробуємо запропонувати вам рішення та його оцінку.
31.05.2021, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Інно, ви сприйняли текст вказаного звернення (а саме вирвані з контексту кілька слів) за своїм - але у вказаній темі було обговорено доопрацювання під час пошуку за номером телефону (ви можете прочитати коментарі вказаної теми та побачите це) - що й було реалізовано.
Якщо вам потрібна якась інша логіка роботи – будь ласка, розпишіть більш предметно, що вам необхідно (з прикладами) – ми спробуємо запропонувати вам рішення та його оцінку.

зрозуміло) я вирішила що ця доопрацювання дозволить швидко об'єднувати контакт з логіном) тому як зараз ми це робимо через видалення контакту з логіном (в інті, фб, вайбер, телеграм) та поєднання з новим там де є всі дані цієї людини.
Наша проблема така:
1. клієнт написав нам в інсте, ми бачимо повідомлення в боксі, припустимо його нік @ahf
2. беремо в нього телефон і дізнаємося його ім'я (наприклад, Іван, номер 1234567)
3. створюємо картку контакту, на ім'я Іва, зазначаємо його номер 1234567
4. заходимо в картку контакту @ahf, вибираємо видалити, після об'єднати з карткою Іван 1234567
5. після цього ми можемо писати Івану в директ із crm (така ж схема при об'єднанні контактів з вайбер/телеграм ботів)
6. так само, у нас доопрацьовані автоповідомлення, які відповідають специфіці нашого бізнесу
АЛЕ )
7. є треш ситуація з деякими заявками, коли менеджер випадково поєднує не з тією людиною і в нас взагалі немає жодної можливості розірвати цей зв'язок
Тому, я припускала що в цій доробці я бачитиму нік і зможу його змінити або просто видалити, помилки роблять все і клієнтів можна зрозуміти, коли вони отримують інфу за чужими замовленнями.
У нас скандальна ситуація зараз, що я тільки не робила, видаляла картки контактів, об'єднувала з іншими, все одно ми відправляємо повідомлення в директ чужій людині на замовлення клієнта (
Допоможіть вирішити проблему
05.06.2021, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
АЛЕ )
7. є треш ситуація з деякими заявками, коли менеджер випадково поєднує не з тією людиною і в нас взагалі немає жодної можливості розірвати цей зв'язок
Тому, я припускала що в цій доробці я бачитиму нік і зможу його змінити або просто видалити, помилки роблять все і клієнтів можна зрозуміти, коли вони отримують інфу за чужими замовленнями.
У нас скандальна ситуація зараз, що я тільки не робила, видаляла картки контактів, об'єднувала з іншими, все одно ми відправляємо повідомлення в директ чужій людині на замовлення клієнта (
Допоможіть вирішити проблему

Я трохи не розумію, що потрібно доопрацювати нам, коли менеджер випадково об'єднує не ті контакти.
Проясніть будь ласка, що потрібно і де
07.06.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Нетудихати Інна писав/ла:
АЛЕ )
7. є треш ситуація з деякими заявками, коли менеджер випадково поєднує не з тією людиною і в нас взагалі немає жодної можливості розірвати цей зв'язок
Тому, я припускала що в цій доробці я бачитиму нік і зможу його змінити або просто видалити, помилки роблять все і клієнтів можна зрозуміти, коли вони отримують інфу за чужими замовленнями.
У нас скандальна ситуація зараз, що я тільки не робила, видаляла картки контактів, об'єднувала з іншими, все одно ми відправляємо повідомлення в директ чужій людині на замовлення клієнта (
Допоможіть вирішити проблему

Я трохи не розумію, що потрібно доопрацювати нам, коли менеджер випадково об'єднує не ті контакти.
Проясніть будь ласка, що потрібно і де

не знаю як ще пояснити, начебто все описала максимально докладно!
Бувають такі випадки коли обліковий запис в соціальній мережі об'єднує не з тією карткою контакту, це проблема, якщо є автоповідомлення, зав'язані під процес і клієнта, навіть якщо просто привітання в ДР, можуть йти не тій людині.
Питання: як розірвати неправильно створений зв'язок між обліковим записом в соціальній мережі і карткою контакту в crm?
08.06.2021, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
Бувають такі випадки коли обліковий запис в соціальній мережі об'єднує не з тією карткою контакту, це проблема, якщо є автоповідомлення, зав'язані під процес і клієнта, навіть якщо просто привітання в ДР, можуть йти не тій людині.
Питання: як розірвати неправильно створений зв'язок між обліковим записом в соціальній мережі і карткою контакту в crm?

https://crm.mama.travel/admin/shop/users/54/
вивести блок "Соціальні мережі", де можна редагувати ідентифікатори/нікнейми - чи підійде?
08.06.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Нетудихати Інна писав/ла:
Бувають такі випадки коли обліковий запис в соціальній мережі об'єднує не з тією карткою контакту, це проблема, якщо є автоповідомлення, зав'язані під процес і клієнта, навіть якщо просто привітання в ДР, можуть йти не тій людині.
Питання: як розірвати неправильно створений зв'язок між обліковим записом в соціальній мережі і карткою контакту в crm?

https://crm.mama.travel/admin/shop/users/54/
вивести блок "Соціальні мережі", де можна редагувати ідентифікатори/нікнейми - чи підійде?

класний варіант, дякую, зараз тестону
є у мене є клієнт Іван, у якого нік - @wer і він внесений у це поле, потім він змінює нік на @TYu і я відповідно змінюю так само, зв'язку з @wer вже не буде? якщо так, то це вирішує проблему
09.06.2021, 14:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, зв'язку вже не буде - під час відправлення використовуватиметься відправка на вказаний ідентифікатор
Але краще протестуйте, чи підходив і оскільки вам треба
09.06.2021, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар