1b.app
Скопійоване посилання -

Групи контактів, проблема

Добридень!
Потрібно видаляти інтерфейси деяких груп контактів, але є групи в яких інтерфейс не почистити, я його видаляю, а він повертається.
Таких груп кілька, більшість видаляється нормально.
Посилання на проблемну групу контактів:
https://box.agro-him.com.ua/app/contact/usergroups/setting/107/interface/#
Відео за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1vnqFnZZ6ZxUWoKWogc88lcesrOQePkkG/view?usp=shari...
Дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Якщо поточна група не має інтерфейсу, він береться з батьківської групи. Тобто. вам потрібно видалити інтерфейс для батьківської групи, після чого у Вас не буде він застосовується до поточної.
31.08.2023, 20:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я зрозумів про що ви кажете, але чомусь це не працює так як ви кажете.
У мене і стоїть завдання видаляти зайві інтерфейси, щоб він тягнувся з однієї групи.
У тому і проблема, що інтерфейс не видаляється.
80% вийшло нормально, інші не видаляються і кожна така група зі своїм інтерфейсом.
Наприклад, є така гілка груп:
Україна ОПТ > Області > Київська доставка > Маршрут Вівторок
1. Україна ОПТ – має свій новий інтерфейс, звідки він має тягнутися до інших підгруп.
2. Області – не має свого інтерфейсу, тягне його з України ОПТ, все окей.
3. Київська доставка – батьківська група коштує "Області", але має свій інтерфейс (старий), який я не можу видалити.
4. Маршрут Вівторок - батьківська група "Київська доставка" і теж старий інтерфейс який я не можу видалити :(
Підкажіть, будь ласка, що робити? Щось тут явно не так)
01.09.2023, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID написав:
3. Київська доставка – батьківська група коштує "Області", але має свій інтерфейс (старий), який я не можу видалити.

мабуть тому що в пункті 2 вже є якийсь інтерфейс. Тобто ви могли випадково зберегти. Видаліть його, збережіть. Потім спробуйте видалити пункт 3
01.09.2023, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось скрін, у групі "Області" відсутній інтерфейс, я його видалив, і після того, як я його видалив, пишеться що "інтерфейс взятий з батьківської групи Україна ОПТ"

А наступні групи поводяться як на відео, видаляєш інтерфейс – він відновлюється.
01.09.2023, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Видаліть його, збережіть. Потім спробуйте видалити пункт 3

Ну і я пробував видаляти інтерфейс по кілька разів з усіх цих груп і в різних послідовностях - результат один:
Навіть пробував щось додати нове, потім все видалити і все одно інтерфейс повертається на той спочатку.
01.09.2023, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Чи є вирішення цієї проблеми?
Це якийсь явний баг на боці боксу, можна якось по фіксувати?
Все б нічого, але ми зробили нову картку контактів і зараз її заповнюємо, а через цей баг неможливо працювати :(
05.09.2023, 09:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар