1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює експорт контактів

Добрий день!

В якийсь момент перестав працювати імпорт контактів та помилки, але наявні контакти оновлює, тобто не створюються нові контакти.

Перевіряли той самий файл в іншому боксі і все працює.

Допоможіть, будь ласка, виправити помилку, бо стоять важливі процеси(

Адреса боксу: ngogarua.1b.app
Користувач готовий заплатити за рішення 12$

Відповіді:

Доброго дня, при імпорті контактів пошук відбувається за id, зовнішнім id, номером телефону та email.
У Вашому боксі стоять галочки "Дозволити дублікати email" + "Дозволити дублікати телефону", що відключає пошук по email та телефону. Тобто. при імпорті контактів контакти, швидше за все, не може знайти. Також для створення нових контактів необхідно вказувати номери колонок з фіо користувачів.
22.05.2023, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!
Дякую, вимкнув і спробував помилки залишаються ті самі. Зараз пробую заповнити шаблон з експорту, але поки без змін
23.05.2023, 12:45

Дайте будь ласка посилання на користувача який вантажить файли і файлик який потрібно завантажити і завантажте 1 раз з потрібними налаштуваннями все (я скопіюю Ваші налаштування і подивлюся. що не так). Або просто зайте id імпорту, який можна запустити знову. Дякую.
23.05.2023, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Дайте будь ласка посилання на користувача який вантажить файли і файлик який потрібно завантажити і завантажте 1 раз з потрібними налаштуваннями все (я скопіюю Ваші налаштування і подивлюся. що не так). Або просто зайте id імпорту, який можна запустити знову. Дякую.

Користувач - https://ngogarua.1b.app/app/contact/2/
Посилання на процес - https://ngogarua.1b.app/app/files/control/673/

Цей процес можна запустити повторно
23.05.2023, 13:13

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Вітаю! Чи буде можливість допомогти розібратися?
24.05.2023, 13:10

Добридень. Перезбережіть файл як xls або xlsx і завантажте його заново. Після скиньте мені будь-яку з дат. Користувачеві якого Ви дали сьогодні немає прав на додаток Імпорту контактів, тобто. він не може нічого завантажити, відповідно я під ним теж не можу.
01.06.2023, 23:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто. зробіть імпорт від початку до кінця і дайте мені дату з історії, щоб я його заново запустив
01.06.2023, 23:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Розібрався самостійно, проблема полягала в присутності полів типу мультисписок та випадаюче меню в які заборонений запис навіть при відповідності варіантів
04.06.2023, 15:24


Пчолкін Віталій Володимирович написав:
в які заборонений запис

ви самі це заборонили? В імпорті прямо немає нічого подібного, тільки якщо через автоматизацію контактів
05.06.2023, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
ви самі це заборонили? В імпорті прямо немає нічого подібного, тільки якщо через автоматизацію контактів

Не розумію все одно, завантажує тільки у випадку якщо вказані звичайні рядки. Поля список, дата тощо дають помилку.

Не знаю де дивитися обмеження про які ви говорите, наче нічого такого не робив.
18.06.2023, 10:13

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Історія продовжується, не можу імпортувати і ті самі помилки.

Дата - 2023-08-14 21:10:23
Процес №31 Дата створення: 2023-08-14 21:10:23 Завершено: 2023-08-14 21:11:05 Updated: 0 Added: 0 Missing: 0 Error: 88 Етап: done

Прошу допомоги у пошуку проблеми. Дякую!


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Тобто. зробіть імпорт від початку до кінця і дайте мені дату з історії, щоб я його заново запустив
14.08.2023, 21:30

Добридень. Наскільки я бачу о 2023-08-15 16:58:05 У Вас вийшло? Судячи з до-во завантажених контактів
21.08.2023, 19:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пчолкін Віталій Володимирович
Група активної реабілітації, Голова правління

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. Наскільки я бачу о 2023-08-15 16:58:05 У Вас вийшло? Судячи з до-во завантажених контактів

Добрий день! Так, вимикаю всі автоматизації налаштовані і експорт проходить без проблем
01.09.2023, 10:41

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар