1b.app
Скопійоване посилання -

Баг - Натискання на контакт та на компанію

Натискаємо на назву компанії контакту – відкривається картка компанії. Ок.
Натискаємо на ім'я контакту – відкривається картка контакту. Ок.
Потім знову натискаємо на назву компанії – відкривається картка контакту, замість картки компанії. Баг.
Будь ласка, поправте по можливості.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Всі посилання в одному рядку завжди ведуть до картки користувача якому належить цей рядок. Не важливо клацнули ви на компанію користувача або його фіо. У першому рядку у вас компанія завжди відкриває компанію. У другий контакт завжди відкриває картку контакту, навіть якщо клікаєте на назву компанії цього контакту.
29.07.2022, 19:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Добрий день. Всі посилання в одному рядку завжди ведуть до картки користувача якому належить цей рядок. Не важливо клацнули ви на компанію користувача або його фіо. У першому рядку у вас компанія завжди відкриває компанію. У другий контакт завжди відкриває картку контакту, навіть якщо клікаєте на назву компанії цього контакту.

Мені здається, раніше такого не було, або я не помічав. Просто є очікування, які у боксі не трапляються. Чекаєш, що відкриється одне, а відкривається інше. Я розумію, якби при наведенні на рядок вона вся підсвічувалася, і при натисканні відкривалася картка контакту - це логічно. А тут наводить на назву компанії, підсвічується компанія, а відкривається картка контакту. Навіщо це вигадали не додумали... Доводиться переучуватися
29.07.2022, 23:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вибачайте, але реально багато таких моментів багато, незрозумілих
29.07.2022, 23:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивився в mvp, у списку контактів та сама ситуація. Підсвічувати рядок при наведенні на нього у списку контактів нікому не потрібно, тому що це тільки відволікає та створює додаткові ефекти на екрані, які знову ж таки нікому не потрібні. Міняти логіку зараз я думаю буде дуже боляче для інших користувачів, тому не вважаю за потрібне тут щось переробляти.
30.07.2022, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Подивився в mvp, у списку контактів та сама ситуація. Підсвічувати рядок при наведенні на нього у списку контактів нікому не потрібно, тому що це тільки відволікає та створює додаткові ефекти на екрані, які знову ж таки нікому не потрібні. Міняти логіку зараз я думаю буде дуже боляче для інших користувачів, тому не вважаю за потрібне тут щось переробляти.

ок, дякую, що приділили час перевірити. будемо звикати
30.07.2022, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар