1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює інтеграція з Roistat

Нужно подключить Roistat в CRM?
Есть необходимость настройки?
Вы всегда можете обратиться к нашим партнерам-интеграторам и они с радостью помогут вам! Посмотреть список интеграторов
Після перенесення CRM системи на інший домен (завдання - https://1b.app/ua/support/server-installation/11998-smena-domena-crm) перестала працювати інтеграція з Roistat (не потрапляють нові ліди).
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можливо на стороні Roistat потрібно змінити IP/домен, на який надсилатимуться запити?
26.11.2021, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Можливо на стороні Roistat потрібно змінити IP/домен, на який надсилатимуться запити?

Roistat це зробив, відповідь від них:
Необхідно уточнити чи є обмеження з боку CRM на отримання даних.
А також додатково, якщо ведеться логування запитів до CRM, потрібна інформація з логів, що відбувається в момент спроби отримати дані від CRM при авторизації в Roistat.
Орієнтовний час авторизації ми мали 13:20-13:30 в момент віддаленого підключення.
26.11.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, логування https://crm.global-trailer.ru/admin/shop/report/logs/ за даною інтеграцією немає.
Я можу запропонувати вам доопрацювання в дану інтеграцію логування запитів та помилок - це займе 1год (у вигляді налаштування інтеграції).
30.11.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
На жаль, логування https://crm.global-trailer.ru/admin/shop/report/logs/ за даною інтеграцією немає.
Я можу запропонувати вам доопрацювання в дану інтеграцію логування запитів та помилок - це займе 1год (у вигляді налаштування інтеграції).

Навіщо нам це доопрацювання?
Було зроблено перенесення боксу на новий інший домен, де ваші фахівці підтвердили, що перенесення повністю досконале і все працює, за фактом не працює інтеграція і для виходу з ситуації пропонуєте доплатити, щоб просто було можливо встановити причину?
30.11.2021, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:
Навіщо нам це доопрацювання?

Ви просите у мене логи запитів – я вказую на те, щоб їх надати на постійній основі – необхідне доопрацювання.

Максим писав/ла:
Було зроблено перенесення боксу на новий інший домен, де ваші фахівці підтвердили, що перенесення повністю досконале і все працює, за фактом не працює інтеграція і для виходу з ситуації пропонуєте доплатити, щоб просто було можливо встановити причину?

Я більш ніж впевнений що:
1. або у вас спочатку була не коректно налаштована інтеграція
2. або після перенесення ви не сказали Roistat змінити адресу куди надсилати запити - через що інтеграція перестала працювати
Я одноразово додав логі - чекаю на запит від Roistat.
PS: фахівець, який змінює доменне ім'я – не несе відповідальності за працездатність зовнішніх інтеграцій. Якщо у вас такі налаштовані по доменному імені - ваше завдання завчасно змінити адреси у зовнішніх сервісах. Адже Roistat шле запити куди треба, а не ми у них щось забираємо за API.
30.11.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я більш ніж впевнений що:
1. або у вас спочатку була не коректно налаштована інтеграція

https://crm.global-trailer.ru/admin/roistat/lead-hunter/?linkkey=roistat-integra...
Інтеграція у вас взагалі не налаштована
І історії про те, що вона колись налаштовувалась - так само ні
30.11.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Я одноразово додав логі - чекаю на запит від Roistat.

16:40-16:45 спробували авторизуватись.
30.11.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович OneBox production написав:
https://crm.global-trailer.ru/admin/roistat/lead-hunter/?linkkey=roistat-integra...
Інтеграція у вас взагалі не налаштована
І історії про те, що вона колись налаштовувалась - так само ні

Коли нічого не налаштовано – так і працювати не буде.
Вам потрібно налаштувати сценарії прийому лідів відповідно до ваших projectId
01.12.2021, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Я одноразово додав логі - чекаю на запит від Roistat.

30.11.2021, о 16:40-16:45 спробували авторизуватись. Ви надасте логі?
03.12.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:
30.11.2021, о 16:40-16:45 спробували авторизуватись. Ви надасте логі?

Ні, не надам - бо логування в інтеграції немає. Тим більше коли вона не налаштована взагалі, про що я говорив раніше.

Тиндик Максим Вадимович OneBox production написав:
Коли нічого не налаштовано – так і працювати не буде.
Вам потрібно налаштувати сценарії прийому лідів відповідно до ваших projectId
03.12.2021, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар