1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Налаштування інтерфейсу контактів

Незрозуміло, який саме інтерфейс контактів редагуєш. Відомо, для різних груп контактів можна зробити різні інтерфейси. Але де це відображено і як вибирати неможливо визначити (якщо не дивитись на адресний рядок).
На скріншотах видно, що немає жодних розпізнавальних знаків, який саме інтерфейс редагується - крім адресного рядка.
Я вже кілька разів "портачив" налаштування інтерфейсу через те, що не помічав, що редагую.
Як можна цей момент виправити? Може додати поле, де буде вказано який саме інтерфейс зараз редагується? І додати кнопку, щоб скинути його до стандартного?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я б у рамках цього завдання запропонував ще одне покращення - у налаштуваннях груп контактів зробити можливість вказувати який саме інтерфейс використовувати для групи. Зараз це працює не зовсім коректно, наприклад, я додаю групу Клієнти, Постачальники, налаштував для них різний інтерфейс + інтерфейс за замовчуванням для інших груп та без групи.
Проходить час, мені потрібно зробити групу, яка не стосується ні постачальників, ні клієнтів, але вона може бути додатковою до картки будь-якого контакту. Відповідно група має найбільший id, але зі стандартним інтерфейсом, і саме по ній у контакту відображатиметься інтерфейс у картці - біда.
Тут випливає ще один момент - потрібно, щоб групи мали пріоритети по інтерфейсу, тобто ставимо 100, завжди відображається цей інтерфейс, скільки б груп не було так як найвищий пріоритет, а всі нові створюються з пріоритетом 1 або 0.
Разом:
1) налаштування для групи, який інтерфейс - для того, щоб не копіювати постійно інтерфейс в цю групу за будь-якої зміни
2) Пріоритети інтерфейсу – для відображення правильного інтерфейсу
3) Відкривати з картки клієнта налаштування саме того інтерфейсу, за яким використовуються налаштування – не групи, яка встановлена у клієнта, а саме групи, за якою налаштовується. Наприклад є група Клієнти, є підгрупа Потенційні. Додали клієнта до групи Потенційні, але інтерфейс використовується з групи Клієнти, отже відкриваємо налаштування інтерфейсу Клієнти
+ те, що запропоновано в описі
4) Назва групи, за якою виконуємо налаштування
5) Кнопка скинути на стандартні
23.09.2021, 18:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми додали блок хлібних крихт з інформацією про інтерфейс групи або типу контакту, який зараз редагується.
Михайле, зміни вивантажили на ваш сервер (інші оновляться пізніше), чи можете перевірити?
28.09.2021, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Ми додали блок хлібних крихт з інформацією про інтерфейс групи або типу контакту, який зараз редагується.
Михайле, зміни вивантажили на ваш сервер (інші оновляться пізніше), чи можете перевірити?

ок, ща гляну
28.09.2021, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Ми додали блок хлібних крихт з інформацією про інтерфейс групи або типу контакту, який зараз редагується.
Михайле, зміни вивантажили на ваш сервер (інші оновляться пізніше), чи можете перевірити?


Так, вже краще, але... це не вирішує проблему до кінця, і ми знову повернемося до неї.
- Я маю на увазі, що добре б поруч із назвою додати список вибору групи, що випадає, для редагування.
- і потрібно кнопку скидання поточного інтерфейсу на "за замовчуванням".
- І потрібно зменшити шапку з верхніх блоків, бо з'їдається робоча частина інтерфейсу.
28.09.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар