1b.app
Скопійоване посилання -

Повідомлення клієнта про наявність товару. Доопрацювання.

Добридень!
Є необхідність повідомляти клієнтів про прихід товару.
Підкажіть варіанти як це зробити самому або порахуйте доопрацювання.
Як я це бачу - у картці товару додавати клієнта, якому надходитиме повідомлення (вайбер, смс) при оприбуткуванні товару. Або я складаю попереднє замовлення, а клієнту надходить повідомлення після оприбуткування товару.
Або ж підкажіть, можливо є цікавіший варіант.
Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Хотілося б почути від вас повний ланцюжок як визначається на підставі чого контакту по якому продукту потрібно повідомлення?
Адже наприклад, якщо у вас клієнта цікавлять для замовлення певні позиції, які ви замовляєте у постачальника - ви можете безпосередньо в процесі перевіряти наявність усіх продуктів процесу на складі - робити перемикання етапу, на якому робити відправлення повідомлення клієнту
26.08.2021, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наприклад.
Телефонує клієнт та цікавиться наявністю "Товар1" та "Товар2". Зараз його немає, але я знаю що через тиждень він буде.
Є необхідність додати можливість нагадувати клієнту (смс і вайбер) та менеджеру (бокс) від приходу даного товару. Так як у більшості випадків клієнту не передзвонюють.
Варіант 1. Доопрацювати можливість у картці товару додавати клієнтів яким надсилатиметься сповіщення про прибуття даного товару. (Не впевнений на скільки це реалізовано, але було б зручно)
Варіант 2. Через бізнес-процес набивати попереднє замовлення і коли товар оприбутковується - менеджер та клієнт отримує оповіщення.
Але важливо щоб при замовленні "Товар1" і "Товар2" оповіщення приходило навіть якщо оприбутковувався тільки "Товар1".

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Адже наприклад, якщо у вас клієнта цікавлять для замовлення певні позиції, які ви замовляєте у постачальника - ви можете безпосередньо в процесі перевіряти наявність усіх продуктів процесу на складі - робити перемикання етапу, на якому робити відправлення повідомлення клієнту

Цікавить саме автоматичне повідомлення – оскільки коли в боксі висить 100 замовлень на день на це просто не залишається часу.
30.08.2021, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID написав:
Телефонує клієнт та цікавиться наявністю "Товар1" та "Товар2". Зараз його немає, але я знаю що через тиждень він буде.
Є необхідність додати можливість нагадувати клієнту (смс і вайбер) та менеджеру (бокс) від приходу даного товару. Так як у більшості випадків клієнту не передзвонюють.
Варіант 2. Через бізнес-процес набивати попереднє замовлення і коли товар оприбутковується - менеджер та клієнт отримує оповіщення.
Але важливо щоб при замовленні "Товар1" і "Товар2" оповіщення приходило навіть якщо оприбутковувався тільки "Товар1".

Ви можете створювати з вікна вхідного дзвінка (при інтеграції з телефонією) процес у якомусь із бізнес-процесів, в який набити товари, що цікавлять, у потрібній кількості.
Далі на початковому статусі додати дію (автоматизацію) "Змінити етап процесу за наявності достатньої кількості продуктів на складі" (наприклад), яка переключила етап процесу на вказаний при достатній кількості товару на складі - а вже на ньому ви якийсь інший з автоматизацій можете надіслати листа/смс/створити повідомлення співробітнику і т.д.
31.08.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар