1b.app
Скопійоване посилання -

CRON переписав SIp номери співробітників,

Приклад контакту /admin/shop/users/36599/history/
У співробітника був прописаний SIP номер Nextel 2021-05-27 22:50:09 phone 4764
Але CRM та крон почали жити своїм життям, і крон вирішив сам переписати всім номери на особисті мобільні співробітники. Це сталося масово. Інтеграція з телефонією порушилася
У чому може бути причина ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Кушнір Олександр писав/ла:
У чому може бути причина ?

Наскільки я бачу - з-під облікового запису https://crm.apelsin.net/admin/shop/users/3/ в цей час було зроблено імпорт контактів по полю phone - власне, контакт знайшло за номером телефону і оновило основний номер телефону.
23.08.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Того дня справді був імпорт контактів, але це відбувалося лише у нову групу. Потрібно було імпортувати список номерів у нову групу, чому ж воно перезаписало там де це не потрібно. Як правильно імпортувати контакти до нової групи?
І взагалі дивно CRON живе своїм життям, дані перезаписує сам, тільки подивіться ще тут admin/shop/users/45843/history/
25.08.2021, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кушнір Олександр писав/ла:
Як правильно імпортувати контакти до нової групи?

Ймовірно вивантажити ідентифікатори потрібних користувачів та поточні групи – додати до колонки групи нове значення – завантажити назад.

Кушнір Олександр писав/ла:
І взагалі дивно CRON живе своїм життям, дані перезаписує сам, тільки подивіться ще тут admin/shop/users/45843/history/

Це виконання в кроні якихось ваших дій. Як мінімум я бачу в автоматизаціях індивідуальні дії – і більш ніж впевнений, що це вони.
26.08.2021, 12:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Смій тут але нічого не зрозуміло, це інтеграція з іншою системою? чому тоді вона так дивно працює?

Кушнір Олександр писав/ла:
І взагалі дивно CRON живе своїм життям, дані перезаписує сам, тільки подивіться ще тут admin/shop/users/45843/history/

Це виконання в кроні якихось ваших дій. Як мінімум я бачу в автоматизаціях індивідуальні дії – і більш ніж впевнений, що це вони.
01.09.2021, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Смій тут але нічого не зрозуміло, це інтеграція з іншою системою? чому тоді вона так дивно працює?

На жаль, я не був менеджером вашого проекту на момент розробки індивідуальних дій - щоб вказати конкретно що і як працює (або повинно).
Нічого незвичайного в тому, що відбувається, я не бачу. Якщо ви бачите - аргументуйте на конкретному прикладі.
02.09.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар