1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Не всі листи приходять в систему

Ми зіткнулися з тим, що не всі листи надходять до системи. Нам дуже важливо, щоб КОЖНИЙ лист доходив до нас. В чому може бути проблема? Це не прийнятно, нам необхідно працювати лише в Onebox. Ми перейшли на оренду лише для того, щоби була стабільна робота системи.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це відбувається постійно? Або є якийсь взаємозв'язок (можливе автоматичні переміщення по фільтрах між папками в поштовій скриньці)?
06.08.2021, 10:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Схоже, це на постійній основі відбувається.
06.08.2021, 10:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вказані вами скріншоти – це не події, які додаються до системи – а пошук усередині поштової скриньки за протоколом imap. Тут уже як повернув протокол.
Якщо просто відкрити поштову скриньку – листи там усі підтягуються з неї?
06.08.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Вказані вами скріншоти – це не події, які додаються до системи – а пошук усередині поштової скриньки за протоколом imap. Тут уже як повернув протокол.
Якщо просто відкрити поштову скриньку – листи там усі підтягуються з неї?

Ви маєте на увазі листи поштової скриньки в OneBox?
Листи не надходять у OneBox і не створюються події відповідно, і тому не спрацьовує створення процесів.
06.08.2021, 15:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Листи не надходять у OneBox і не створюються події відповідно, і тому не спрацьовує створення процесів.

ок, давайте я перевірю на прикладі якогось листа (найсвіжішого, за сьогодні бажано), якого немає в onebox - можете вказати його приклад безпосередньо з поштовика? вручну запущу парсинг за потрібну дату і перевірю чи є подія чи чому не додається
06.08.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу за сьогодні – помилок парсингу немає, всі події начебто є. Потрібен найсвіжіший приклад того, чого немає
06.08.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Наскільки я бачу за сьогодні – помилок парсингу немає, всі події начебто є. Потрібен найсвіжіший приклад того, чого немає

Так, сьогодні не було. Ми і не можемо відстежити коли бувають пропуски (буває, що контрагенти дзвонять через якийсь час і запитують чому ми не відповідаємо або щось таке), тому що намагаємося працювати тільки в Onebox і покладаємося на нього. Але мабуть на Бокс не можна покладатися. Правду кажучи дуже прикро, що такі помилки системи взагалі можливі!
06.08.2021, 17:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Так, сьогодні не було. Ми і не можемо відстежити коли бувають пропуски (буває що контрагенти дзвонять через якийсь час та запитують чому ми не відповідаємо чи щось таке)

Якщо будуть – одразу дайте знати. Бо зараз я не бачу проблеми з парсингом подій - хоча я не заперечую, що можуть виникати певні ситуації, які могли не передбачити просто про незнання їх.

Корнєв Михайло писав/ла:
тому що намагаємося працювати тільки в Onebox і покладаємось на нього. Але мабуть на Бокс не можна покладатися.

Ну з такою ж легкістю ходять життєві приказки, що "ні на кого в цьому житті не можна покладатися, крім самого себе", та й це не завжди.
Мені здається вся проблема у сприйнятті та відношенні до можливості помилки. Я вважаю, що важливіша можливість її виправлення - в чому ми лояльні.

Корнєв Михайло писав/ла:
Правду кажучи дуже прикро, що такі помилки системи взагалі можливі!

OneBox - величезний інструмент автоматизації, що постійно розвивається. Я не думаю, що на ринку є чимало аналогів, які можуть надати не тільки подібну кількість функціоналу, а й таку лояльність до клієнтів щодо їхніх "хотелок". Та й у цьому зверненні помилки з парсингом подій у систему я так і не побачив.
Щоб система була без помилок - або потрібно наймати більше різнобічних тестувальників (давайте будемо об'єктивні, що технарі та клієнти тестують по-різному - і все одно не завжди можна передбачити всі варіанти поведінки користувача), що вплине на ціни оренди/доробок/час виконання тощо .д. - що мало кого влаштує із клієнтів. Або система не повинна розвиватися взагалі - що так само не можливо через різнобічність бізнесу клієнтів.
Я не думаю, що ви бачили будь-коли ідеальну систему без помилок. Адже якби бачили – ви б користувалися нею. Та й аналогію про наявність помилок можна провести абсолютно із чим завгодно.
09.08.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Якщо будуть – одразу дайте знати.

ок
10.08.2021, 09:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Періодично вилітає така помилка. І під час цього не надходять листи. Сьогодні о 7:14 я отримав на пошту важливий лист від постачальника, який чекав місяць, але в Бокс він звичайно ж не прийшов вчасно через помилку.
Що це та чому так відбувається? Як це уникнути у майбутньому? Як зробити з'єднання пошти та боксу максимально стабільним? Може через ці помилки – листи про які я розповідав у цьому топіці, теж не приходили?
27.08.2021, 07:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Що це та чому так відбувається? Як це уникнути у майбутньому? Як зробити з'єднання пошти та боксу максимально стабільним? Може через ці помилки – листи про які я розповідав у цьому топіці, теж не приходили?

Припускаю, що ця помилка виникає періодично, коли OneBox не може підключитися до поштової скриньки (про що і написано в помилці).
Чи випадково немає на поштовому сервері обмежень щодо частоти підключень до нього?
27.08.2021, 09:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Корнєв Михайло писав/ла:
Що це та чому так відбувається? Як це уникнути у майбутньому? Як зробити з'єднання пошти та боксу максимально стабільним? Може через ці помилки – листи про які я розповідав у цьому топіці, теж не приходили?

Припускаю, що ця помилка виникає періодично, коли OneBox не може підключитися до поштової скриньки (про що і написано в помилці).
Чи випадково немає на поштовому сервері обмежень щодо частоти підключень до нього?

переглянув пошту, не знайшов таких налаштувань там. у нас gmail
27.08.2021, 09:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
переглянув пошту, не знайшов таких налаштувань там. у нас gmail

https://support.google.com/a/answer/1071518?hl=ua#zippy=%2C%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0... %81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%8F%2C%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%8B
gmail має обмеження - можливо варто при повторенні помилки вам зробити як написано:

Якщо користувачу не вдається увійти до облікового запису, адміністратор може відкрити розділ "Користувачі" в консолі адміністратора Google і перевірити, які обмеження були перевищені та коли буде відновлено доступ. У деяких випадках адміністратор може скасувати блокування доступу до Gmail.

можливо так ми більш очевидно дізнаємося в чому проблема і чому пропадає коннект - через часті підключення або з сторонньої причини
27.08.2021, 09:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Буквально протягом години знову не дійшов лист до системи.
Скрин з пошти та з боксу.
Що робити?
03.09.2021, 19:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо, є проблеми з коннектом до пошти.
Додали примусовий перезапуск крона парсингу пошти за годину після останнього запуску.
PS: але й вищевказаний момент щодо обмежень Gmail за коннектами ніхто не скасовував - він може бути присутнім
06.09.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Можливо, є проблеми з коннектом до пошти.
Додали примусовий перезапуск крона парсингу пошти за годину після останнього запуску.
PS: але й вищевказаний момент за обмеженнями Gmail за коннектами ніхто не скасовував - він може бути присутнім

на жаль, я не можу знайти подібні налаштування з обмежень (( перелопатив адмінку, але не знайшов нічого, що підходить за налаштуваннями)
06.09.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар