1b.app
Скопійоване посилання -

Не працюють поштові оповіщення від OneBox

Здраствуйте колеги!
Зареєстрував обліковий запис. Увійти не зміг. Система давала безліч помилок. Звернувся на підтримку – переадресували питання партнеру. З цим обліковим записом нічого не змогли зробити.
Зареєстрував на іншу адресу + інший номер телефону. Верифікацію пройти не зміг. Звернувся на підтримку – надіслали перевірочні коди. Пройшов у ручному режимі. Начебто все - працюй. Аж ні - не надходить інформація ніяка про дії в акаунті, не можу операції імпорту-експорту виконати.
Система пише, що все прибл. Надіслано звіт. Але фактично нічого не отримую.
З форуму при цьому повідомлення надходять.
Будь ласка, допоможіть перейти в нормальний режим роботи.
Дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Як варіанти рішення:
1. Зайдіть у додатки "Пошта" , в інші налаштування програми та вкажіть у потрібних полях email
2. Якщо ви виробляєте експорт великого масиву продуктів, розділіть вивантаження на 2 частини. І експортуйте частинами
3. Щоб завантажити файл експорту Ви можете зайти до програми Файлове сховище та завантажити файл xls безпосередньо з Боксу
09.05.2022, 11:07
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
І перевірте обов'язково папку Спам

Морозова Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П.
Інтегратор OneBox написав:
Як варіанти рішення:
1. Зайдіть у додатки "Пошта" , в інші налаштування програми та вкажіть у потрібних полях email
2. Якщо ви виробляєте експорт великого масиву продуктів, розділіть вивантаження на 2 частини. І експортуйте частинами
3. Щоб завантажити файл експорту Ви можете зайти до програми Файлове сховище та завантажити файл xls безпосередньо з Боксу
09.05.2022, 11:08
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тут така ситуація - я зареєструю поштову скриньку і, швидше за все, так, буде пошта відправлятися.
Проблема виникла в іншому функціоналі:
я зареєструвався і не міг написати повідомлення на форумі тому, що не ідентифікований, а ідентифікацію можна пройти тільки отримавши код на пошту та СМС, а відправка на пошту - не працює, і відновлення паролю також не працює. От адмін ручками вислав код - і підтвердили. Тепер пошту для свого облікового запису потрібно будувати, щоб оповіщення облікового запису надходили.
Тобто я клієнту коли презентуватиму систему піду тим же шляхом - через адміну системи... Це,... дивно принаймні. до чого скриньку користувача до системи відновлення пароля в системі Onebox загалом? Такого анлогікалу немає на жодному сервісі, з якими я працював, а працюю вже з 1996 року і з багатьма :-)
14.05.2022, 21:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бабин Олександр Федорович писав/ла:
я зареєструвався і не міг написати повідомлення на форумі тому, що не ідентифікований, а ідентифікацію можна пройти тільки отримавши код на пошту та СМС, а відправка на пошту - не працює, і відновлення паролю також не працює. От адмін ручками вислав код - і підтвердили. Тепер пошту для свого облікового запису потрібно будувати, щоб оповіщення облікового запису надходили.

ваша пошта чомусь була в black list тому листи не доходили із сайту
я прибрав можна перевірити зараз

Бабин Олександр Федорович писав/ла:
Тобто я клієнту коли презентуватиму систему піду тим же шляхом - через адміну системи... Це,... дивно принаймні. до чого скриньку користувача до системи відновлення пароля в системі Onebox загалом? Такого анлогікалу немає на жодному сервісі, з якими я працював, а працюю вже з 1996 року і з багатьма :-)

відновлення пароля не пов'язано ніяк з ящиками
16.05.2022, 23:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox production OneBox CTO написав:
ваша пошта чомусь була в black list тому листи не доходили із сайту
я прибрав можна перевірити зараз

відновлення пароля не пов'язано ніяк з ящиками

Ігоре, дякую!
Лист про відновлення акаунту надійшов - отже, і все інше має працювати, що стосується взаємодії з поштовою скринькою.
Подивіться будь ласка також поштова адреса ababiy@gmail.com - його я використав в перший раз і ні я ні партнер Onebox не змогли домогтися штатної реєстрації і додавання аплетів.
Ще раз спасибі, що включилися у вирішення проблемного питання.
17.05.2022, 00:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар