1b.app
Скопійоване посилання -

Перенесення поштового клієнта з OS до MVP

Доброго дня, прошу розглянути можливість перенесення поштового клієнта з OneBox OS до OneBox MVP. Пов'язано це з тим, що у нас безліч процесів, які незрозуміло, як перекласти на OS (NAV, Призма), так що якщо перехід і будемо робити, то не найближчим часом. А ось функція пошти в green-mvp вкрай убога і нефункціональна, на відміну від OS.
За цей доробок готові заплатити. Крім того, я впевнений, що вона буде корисна багатьом користувачам MVP. Заздалегідь дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, я особисто розробляв для вас модулі призми та nav, у чому проблема перенесення на os? Я не бачу жодної
13.09.2021, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я швидко подивився систему в демке - думаю, ми чекаємо мінімум півроку-рік, перш ніж почнемо переносити наші доробки туди. А ось нормальна пошта потрібна вже зараз...
13.09.2021, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

переносити щось з os в mvp крок назад для розвитку системи, так само це сприяє більш повільному переходу клієнтів з mvp (навіщо переходити, якщо з os плюшки потрапляють і в mvp?), тому ми не будемо щось переносити в mvp. Раджу щільно задуматися перейти на os прямо зараз, тому що тим більше ви зволікаєте, тим буде складніше потім.
13.09.2021, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар