1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Стрічка коментарів 2

Декілька проблем:
1. Неоднаковий розмір піктограм файлів. Чи можна привести всі піктограми до одного розміру?

2. Будь ласка, додайте в підказку при наведенні на файл, щоб показувати повну назву файлу.

3. При відкритті картинок невеликого розміру, кнопки перемикання "слід/перед" налазять на саму картинку. Чи можна їх змістити за межі картинки?

4. Будь ласка, додайте функцію "відображати блок згорнутим за замовчуванням". Зараз частина чи весь екран займає поле введення. А якщо відображати згорнутим спочатку, користувач може відразу бачити потрібну інформацію з листів/коментарів.
За цей пункт особливо хочеться попросити.

5. Блок написати email зараз працює дивно: Якщо натиснути на "показати шапку", то зникають одні блоки, залишаються інші. За логікою, за замовчуванням, блок має бути дуже невеликого розміру, а після натискання "показати шапку" відкриват
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Михайло, будь ласка, один пункт = одна тема на форумі.
Інакше ми просто не зможемо це зробити.
Я розумію, що всі вони стосуються стрічки коментарів.
Справа в тому, що за різні пункти в даному випадку відповідатимуть різні співробітники: десь back-end, десь frond-end, десь architect.
15.07.2021, 14:43
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim написав:
Михайло, будь ласка, один пункт = одна тема на форумі.
Інакше ми просто не зможемо це зробити.
Я розумію, що всі вони стосуються стрічки коментарів.
Справа в тому, що за різні пункти в даному випадку відповідатимуть різні співробітники: десь back-end, десь frond-end, десь architect.

Мене співробітники боксу поб'ють за кількість нових топиків. Але я почув вас. ))
15.07.2021, 22:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Мене співробітники боксу поб'ють за кількість нових топиків. Але я почув вас. ))

Якраз навпаки)))
16.07.2021, 14:52
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А цей топік розділити чи залишити як є?
16.07.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар