1b.app
Скопійоване посилання -

Фільтр для мобільної версії

Нещодавно робили доопрацювання, за зміною фільтрів на головній сторінці мобільної версії, "відображення плиткою", скажіть будь ласка, як зробити, щоб усі фільтри в мобільній версії у всіх категоріях відображалися плиткою, тобто зробити "відображати плиткою" за умовчанням.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Доробка робилася лише для мобільної версії фільтрів калькулятора. Про які фільтри Ви зараз кажете?
12.01.2021, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я маю на увазі фільтри в каталогах за категоріями Автошини, Автодиски, Вантажні шини і так далі
12.01.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богдан Світлана писав/ла:
Я маю на увазі фільтри в каталогах за категоріями Автошини, Автодиски, Вантажні шини і так далі

Ви про фільтри які тут ?
12.01.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як би так, але не для сайту, а для мобільної версії
12.01.2021, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Фото додаю, де потрібно зробити
12.01.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богдан Світлана писав/ла:
Як би так, але не для сайту, а для мобільної версії

Це теж сайт, тільки адаптивна версія. Які типи фільтрів хочете переробити?
13.01.2021, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Всі існуючі у всіх категоріях і каталогах, які створюватимемо в майбутньому, щоб фільтр був плиткою і якщо буде можливість вибирати "Тип фільтра" і у звичайній версії сайту, то буде взагалі чудово. Але поки що тільки для мобільної версії
13.01.2021, 11:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дивіться, у Вас там типи фільтрів є і галочки, і повзунки – як їх зробити плитками? Випадаючі списки – зрозуміло, як на головній.
+ хочу попередити відразу - збільшитися вага сторінки, тому що буде поділ на дозвіл екрана які фільтри показувати для ПК, а які для дрібних екранів, тобто по суті кожен елемент фільтра буде дублюватися в коді
13.01.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Визначилися, Фільтр плиткою зробити тільки в каталозі Автошини, Вантажні шини та Мотошини, назви фільтрів "ширина шини", "висота профілю шини", "посадковий діаметр шини", "Бренд", тобто ті, де список, що випадає. І на скільки важче сторінка буде, я так розумію довше завантажуватиметься?
13.01.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Розрахуйте вартість доопрацювання будь ласка
14.01.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар