1b.app
Скопійоване посилання -

Оцініть доопрацювання - Фіксація Стовпців у таблицях Продукти списком та БП Списком - Оцініть доопрацювання

думаю не тільки у мене за Продуктами і Замовленнями є багато показників які відображаються в таблиці, і якщо фіксувати назву є можливість, то стовпець ми не можемо зафіксувати, і якщо перетягуєш право ввести показники які не видно то втрачаєш розуміння до якого продукту вони відносяться.
у мене така необхідність є у 2х таблицях
БП Списком. https://vmk.crm-onebox.com/admin/customorder/order/?searchLine=
та Продукти списком
https://vmk.crm-onebox.com/admin/shop/products/?filtername=&filterarticul==D... &filterid=&filtertags=&categoryid=&searchLine=#
оцініть скільки варто зробити можливість, щоб була настройка, "Галочка або перемикач" для тих стовпців показників, які потрібно залишати на екрані при перегортанні таблиці в сторону. Мені б вистачило 1-3 показника зафіксувати наприклад та при перетягуванні право щоб побачи
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можна зробити галочку, для фіксації лише одного (першого) стовпця - 3ч
Більше одного не варто робити, тому що при кожній зміні позиції скролла, потрібно виконувати перерахунок позиції для колонок, а це призведе до того, що сторінка зависне або будуть дуже великі "лаги"
05.11.2020, 14:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
Співробітник писав/ла:
Можна зробити галочку, для фіксації лише одного (першого) стовпця - 3ч
Більше одного не варто робити, тому що при кожній зміні позиції скролла, потрібно виконувати перерахунок позиції для колонок, а це призведе до того, що сторінка зависне або будуть дуже великі "лаги"

мені потрібно фотку бачити, а це не перший у списку стовпець. Ідеально фотка та назва
05.11.2020, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шляхом сортування в налаштуваннях таблиці можна пересунути фотографію на перше місце і зафіксувати її
05.11.2020, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
Співробітник писав/ла:
Шляхом сортування в налаштуваннях таблиці можна пересунути фотографію на перше місце і зафіксувати її

виставте рахунок
05.11.2020, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мене влаштовує фіксація першого стовпця, на який я поставлю Продукт (фото). Виставляйте рахунок
06.11.2020, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар