1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання: при натисканні на ТАБ має спрацьовувати процедура

Хлопці, прошу прорахувати доопрацювання, а саме: якщо перейти на ТАБ, потрібно, щоб спрацьовувала процедура.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Займе 2год, виставити рахунок?
09.10.2023, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. Займе 2год, виставити рахунок?

Добридень!
Так, виставляйте.
Дякую
09.10.2023, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Підкажіть, коли зможу реалізувати це доопрацювання?
16.11.2023, 10:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Доопрацювання вивантажено
05.12.2023, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Відділ турбот

OneBox production написав:

Добридень. Доопрацювання вивантажено



Добридень!

Дякуємо за інформацію, але щойно перевірив у мене не спрацювало, а саме: при натисканні на ТАБ "Продукти" (ось процес https://our-store.com.ua/64940/), йде завантаження процесу, але мені так і не відкривається сторінка із цим табом. Я просто залишаюся на тій самій сторінці і.
05.12.2023, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, така ідея таба. При натисканні на нього може статися одне з:
1. Спрацювання процедури
2. Спрацьовування Надіслати до
3. Перехід на сам таб
Тобто. перші 2 пункти виключають один одного та третій. Тобто. працює щось одне а не відразу все по черзі)
05.12.2023, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я зрозумів Ваш задум, збив сам скріншот - там чітко написано, що потрібно просто запустити процедуру. Я зараз перероблю, щоби після спрацювання процедури був перехід на сторінку з табом.
05.12.2023, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Я зрозумів Ваш задум, збив сам скріншот - там чітко написано, що потрібно просто запустити процедуру. Я зараз перероблю, щоби після спрацювання процедури був перехід на сторінку з табом.

Дякую, буду чекати
05.12.2023, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перенаправити користувача за вказаною URL-адресою є дія, поставте її на процедурі і в ній вставте посилання /[orderid]/?tabid=ххх, де ххх це id таба. Переробити адекватно щоб і зберігало сторінку та процедуру смикало і потім на таб переходило не виходить. Це дуже не універсально
05.12.2023, 14:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Перенаправити користувача за вказаною URL-адресою є дія, поставте її на процедурі і в ній вставте посилання /[orderid]/?tabid=ххх, де ххх це id таба. Переробити адекватно щоб і зберігало сторінку та процедуру смикало і потім на таб переходило не виходить. Це дуже не універсально

Дякую, все працює
05.12.2023, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар