1b.app
Скопійоване посилання -

редактор інтерфейсу картки товару перестав працювати

редактор інтерфейсу картки товару перестав працювати
1 додаю нові блоки та поля в інтерфейс картки
2 переходу в картку - нових полів та блоків немає
3 повертаюся в редактор - поля та блоки є і повинні відображатися, але в картці їх немає
проблема торкнулася всіх товарів , перевантажував , оновлював - чекав - все одно поля не відображаються
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Інтерфейси можуть налаштовуватись залежно від категорії товару. Швидше за все ви налаштовуєте не той інтерфейс. Дайте, будь ласка, посилання на ваш продукт і посилання на налаштування інтерфейсу, які змінюють так буде більш зрозуміло, що відбувається. Дякую.
16.08.2022, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий, спасибі за відповідь, та я знаю, що можна налаштовувати за категоріями товару, але в даному випадку це не те. перевіряв зі старими полями – вони змінюються, додаються, відображаються – все ном. Проблема саме з новими полями – вони не відображаються – у всіх картках товару, можна брати будь-який хоча б цей https://optium.biz.ua/admin/shop/products/20664/edit/
17.08.2022, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Досягнуто максимальної кількості сесій у вашої ліцензії OneBox
мене до вас чомусь не пускає.
17.08.2022, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар