1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Блок підпроцесів (знов)

Ми стільки воювали, щоби цей блок виглядав нормально і з ним було зручно працювати, а тут знову проблеми.
- немає можливості прибрати "ручне сортування"
- з'явилися знову "зайві" поля
- немає можливості вимкнути "редагування поля"
- немає можливості приховати "підсумовування" під таблицею. це підсумовування логічно було б налаштовувати. деяким потрібні суми за певними стовпцями, а іншим просто у процесів.
Що так сумно щоразу "нововведення" вводяться?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Ми стільки воювали, щоби цей блок виглядав нормально і з ним було зручно працювати, а тут знову проблеми.

Уточніть будь ласка, є тема, де дані нюанси вже переробляли/виправляли (бажано вказати посилання)?
Чи це нові побажання?
28.10.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Ми стільки воювали, щоби цей блок виглядав нормально і з ним було зручно працювати, а тут знову проблеми.

Уточніть будь ласка, є тема, де дані нюанси вже переробляли/виправляли (бажано вказати посилання)?
Чи це нові побажання?

Це прикол на вашу думку?! У вас не зберігаються ніякі виконані вами зміни?! Як ви там взагалі працюєте, бідні...))
Посилання на топики... можливо, є ще топики, де я піднімав ці питання, але не можу знайти їх - на форумі не так просто щось потрібне знайти.
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/8326-bloki-s-protsessami/
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/9479-os---blok-podprotsesso...
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/9480-os---blok-podprotsesso...
28.10.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Це прикол на вашу думку?!

По-нашому – ні. Не бачу жодної проблеми в тому, що вам запитали.

У вас не зберігаються ніякі виконані вами зміни?!

Наші зміни у нас зберігаються. А ось про що кажете Ви – у цьому власне й питання. За вашою "війною" з блоками я не стежу.

Як ви там взагалі працюєте, бідні...))

Насилу і сльозами на очах. Періодично коли годують – ставати трохи легше.

Ми перевіримо відповідність функціоналу на вказані теми. За результатом вам буде надано зворотний зв'язок.
01.11.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ми перевіримо відповідність функціоналу на вказані теми. За результатом вам буде надано зворотний зв'язок.

Мені повідомили про поновлення функціоналу після збою. Перевірте, чи все відповідає раніше заявленим поліпшенням.
10.11.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Ми перевіримо відповідність функціоналу на вказані теми. За результатом вам буде надано зворотний зв'язок.

Мені повідомили про поновлення функціоналу після збою. Перевірте, чи все відповідає раніше заявленим поліпшенням.

так, все повернулося.
10.11.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар