1b.app
Скопійоване посилання -

Відбулося дублювання одного бренду масово

Добрий день.
З незрозумілої причини один із брендів вже давно існуючих розмножився, їх стало 180 000 шт, 3600 сторінок по 50 брендів на кожній, раніше з таким не стикалися, імпорти не робили, взагалі бренди не чіпали, що це сталося і як це прибрати будь ласка підкажіть.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Готові заплатити за вирішення цього питання.
30.04.2021, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас на годинникових автоматизаціях вказано кілька імпортів продуктів – вони не імпортують бренди?
Я можу запропонувати видалити масово цей бренд і подивитися, чи відбувається його створення повторно
30.04.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є імпорт з опенкарт у бокс, раз на годину вивантажуються дані та бренди у тому числі, але в опенкарті все нормально з брендами, там дубляжів немає.
Що від нас потрібно для того, щоб Ви видалили бренди і чи простежили дублюватимуться бренди далі?
Напишіть мені на пошту: arturtykhosha@gmail.com
04.05.2021, 09:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тихоша Артур написав:
Що від нас потрібно для того, щоб Ви видалили бренди і чи простежили дублюватимуться бренди далі?

Я можу за вашою вказівкою видалити всі бренди із зазначеною назвою в системі.
Далі ви перевірите чи повторюється дублювання, і у разі його повторення - розбиратимемося з джерелом проблеми та її усуненням.
04.05.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Необхідно видалити всі дубльовані позиції по бренду Clause, крім Clause з id "143".
04.05.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тихоша Артур написав:
Необхідно видалити всі дубльовані позиції по бренду Clause, крім Clause з id "143".

+
04.05.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Створився знову цей бренд на 13 сторінках, я так розумію, коли відбувається вивантаження з опенкарта в бокс, то цей бренд і дублюється, через що це могло бути?
У бренди ніхто не ліз, дії теж не налаштовували, все працювало стабільно до певного моменту.
04.05.2021, 21:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Швидше за все я розібрався, але потрібна Ваша допомога ще раз, цей бренд, який дублюється, був внесений в опенкарт із пробілом перед назвою, змінив, можете будь ласка ще раз підчистити цей бренд.
Хоча дивно, звичайно, цей бренд створювався ще взимку і більше не редагувався, а проблема з дублюванням почалася тиждень тому.
04.05.2021, 21:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підчистив бренди, запустив часовий крон – бренди не дублювались.
05.05.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дуже дякую, мабуть дійсно бренди дублювалися через прогалину на початку назви.
05.05.2021, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар