1b.app
Скопійоване посилання -

Завантаження прайсу з гугл диска через універсальний іпорт xml/json

Добрий день.
Один із наших постачальників викладає свій оновлюваний файл залишків xml просто на гугл диску. Універсальна дія імпорту чудово справляється з його завантаженням та обробкою, але періодично викидає помилку завантаження xml, хоча перевірка по кнопці показує, що все ок
Є підозра, що причина в тому, що в ці моменти у гугла відвалюється перевірка на віруси і він викидає таку html заглушку при спробі завантажити файл
Це можна якось пофіксувати? Бо весь час поки що є помилка залишки по цих товарах не оновлюються. А помилка може й тиждень триматися.
Бокс https://knz.market/admin/auto/action/hour/edit/
Дія "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)(прайс Руна)"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ми не можемо керувати перевірками, що робить сторонній сервіс.
Можливо є якесь інше посилання на Google Drive, яке завантажуватиме файл без перевірки на віруси?
02.04.2021, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ми не можемо керувати перевірками, що робить сторонній сервіс.
Можливо є якесь інше посилання на Google Drive, яке завантажуватиме файл без перевірки на віруси?

Якщо натиснути кнопку, то (найчастіше) в урлі з'являється параметр confirm=xxxx. Якщо додати це поле до посилання на скачування, відразу йде скачування (в браузері). Є тільки одне велике АЛЕ, це "ххх" унікально, як мінімум, для кожної пари користувач+сесія. В іншому браузері не працює.
Більше варіантів знайти не вдалося, тож вирішила тут спитати.
02.04.2021, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тоді я навіть не знаю, що можу вам запропонувати.
Адже спроби робити повторне отримання все одно призведуть до тієї ж помилки на стороні Google диска.
02.04.2021, 18:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Тоді я навіть не знаю, що можу вам запропонувати.
Адже спроби робити повторне отримання все одно призведуть до тієї ж помилки на стороні Google диска.

Шкода.
Чекаю ще, раптом хтось знає якийсь хак по завантаженню.
Дякую, що спробували.
02.04.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар