1b.app
Скопійоване посилання -

Заборонити додавання конкретного Постачальника конекретного товару

Добрий день. Підкажіть, чи є такий функціонал – потрібно за певними товарами заборонити встановлення певного постачальника.
Проблема така, при завантаженні прайса постачальника, в одного постачальника код товару збігається з іншим, і товару призначається обидва постачальники, хоча один з них не коректний. Може якось заблокувати додавання конкретного постачальника конкретного товару? Чи, можливо, є інший варіант вирішення цього питання?
Відразу додам, що змінити код товару можливості немає
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А як ви вантажите прайс? Якщо це функціонал завантаження прайсу, то там під кожного постачальника свій код може бути навіть якщо він однаковий, то не зв'яже.
Але якщо ви шукаєте не за кодом постачальника, а іншим полем, і у вас там є дублі - це не нормально.
Варіанти спілкування такі:
1) робити код унікальним
2) шукати по іншому полю
заблокувати додавання конкретного постачальника конкретного товару - це таке собі рішення, як такі товари шукати зовсім не ясно, а робити це вручну, майже марно
07.06.2022, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Андрій має рацію, це рішення взагалі не масштабоване. Завтра у постачальника стане 100к продуктів, ви ж не будете ними ходити і забороняти додавати продукти постачальнику. Якщо зараз у вас немає рішення щодо того, як розділити продукти, можу запропонувати в ЗПП при імпорті продуктів від якогось постачальника замість його коду ставити ХХХ+код, де ХХХ будь-яке слово яке впишіть при завантаженні прайсу, щоб його код став унікальним. Після виручки зв'яжіть продукти постачальника з потрібними продуктами в системі і вони оновлюватимуться незалежно від кодів інших постачальників. Так само в теорії ви можете зробити те ж саме, об'єднавши кілька колонок в xls в одну, наприклад або автоматично дописувати до коду щось перед імпортом прайса. Ексель дозволяє автоматизувати такі речі, наскільки я знаю, потрібно буде просто перед завантаженням прайсів редагувати файл
10.06.2022, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Після виручки зв'яжіть продукти постачальника з потрібними продуктами в системі і вони оновлюватимуться незалежно від кодів інших постачальників.

Так код постачальника може бути однаковим у різних постачальників, просто в цьому випадку швидше за все йдеться про зовнішній ВД і вирішити можна банально зміною налаштувань пошуку.
10.06.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2 постачальники, у них коди 1111. Я пропоную для завантаження першого все так і залишити, для завантаження другого додавати до коду ХХХ, щоб вийшло ХХХ-1111 – так ти програмно підмінюєш код постачальника на унікальний. Це якщо інших шляхів рішення не знайшли звичайно. З тим, що можна знайти щось, що не повторюється, і шукати продукти по-іншому я не сперечаюся.
10.06.2022, 13:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар