1b.app
Скопійоване посилання -

Додавання одного коду постачальника двом товарам

Добрий день.
На даний момент якщо додати один код постачальника в два товари, то при перерахунку один стає в наявності, а інший немає. Чи можна зробити так, щоб обидва продукти після перерахунку були в наявності, навіть якщо код постачальника задубльований?
Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Andrew написав:
Чи можна зробити так, щоб обидва продукти після перерахунку були в наявності, навіть якщо код постачальника задубльований?

Дуже дивно, що один код постачальника використовується в декількох продуктах у розрізі одного постачальника. Власне пошук за кодом постачальника може видавати не той продукт, на який ви очікуєте.
А чим передбачено таке "рішення"?
28.04.2022, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Andrew написав:
Чи можна зробити так, щоб обидва продукти після перерахунку були в наявності, навіть якщо код постачальника задубльований?

Дуже дивно, що один код постачальника використовується в декількох продуктах у розрізі одного постачальника. Власне пошук за кодом постачальника може видавати не той продукт, на який ви очікуєте.
А чим передбачено таке "рішення"?

Хочу додати продукти з двох сайтів, там товар один і той же, але з різною назвою та описом.
28.04.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
Хочу додати продукти з двох сайтів, там товар один і той же, але з різною назвою та описом.

А чому не можна додати 1м товаром, але записати дані в різні поля, наприклад?
Так думаю буде адекватніше, ніж подібні милиці у перерахунках постачальників)
28.04.2022, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Andrew написав:
Хочу додати продукти з двох сайтів, там товар один і той же, але з різною назвою та описом.

А чому не можна додати 1м товаром, але записати дані в різні поля, наприклад?
Так думаю буде адекватніше, ніж подібні милиці у перерахунках постачальників)

На різні сайти експортуватимуться. Поки на думку спала така ідея, я на ній зупинився :D Там і структура категорій відрізняється
28.04.2022, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
На різні сайти експортуватимуться. Поки на думку спала така ідея, я на ній зупинився :D Там і структура категорій відрізняється

Але все можна (якщо такої можливості немає - доопрацювати) експортувати дані з різних полів на різні сайти?
28.04.2022, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Andrew написав:
На різні сайти експортуватимуться. Поки на думку спала така ідея, я на ній зупинився :D Там і структура категорій відрізняється

Але все можна (якщо такої можливості немає - доопрацювати) експортувати дані з різних полів на різні сайти?

Так, експорт полів на різні сайти. Думав обійтися без доопрацювань. можливо є галочка яка дозволяє робити дублі кодів постачальників
28.04.2022, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар