1b.app
Скопійоване посилання -

Не передаються замовлення з Пром

Доброго дня, починаючи з 17 травня, не передаються замовлення в Box з магазину tura.prom.ua До цього все було прибл. Вже замінив ключ API, але не допомогло. Довго спілкувалися з техпідтримкою пром, вони наполягають, що з їхнього боку все працює та їх API нормально віддає інформацію на запит системи. Наполягають, що у нас проблеми. Прикол у тому, що інформація від інших наших магазинів на пром передається нормально. Проблеми лише з цим. Усуньте будь ласка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Припускаю, що на етапі Tura, в якому вказано створювати процеси, ви вказали якусь дію, яка видає помилку.
Через це процеси створюються без перемикання в потрібний процес (ось останнє замовлення з tura
Я додав логування - зробіть тестове замовлення, скажу конкретніше, в чому помилка
18.05.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, за швидку реакцію. Після того, як Ви зробили зміни, нічого не відбулося, тому що на Промі на Турі висять нові замовлення, і вони не затягнулися в box. Якби передача замовлень працювала – то box мав би підхопити замовлення, яких немає в системі. Помилка полягає в тому, що замовлення, які створюються на промі, не підтягуються до box. Але, наголошую, що це відбувається тільки в магазині Тура, в решті магазинів все гаразд, і замовлення падають у box.
18.05.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ще раз прочитайте, що я вам написав і що попросив зробити.
18.05.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щойно створив у Промі тестове замовлення 152469320
18.05.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я заставив помилку "Немає ідентифікатора повідомлення"
Власне помилка у вашому налаштуванні БП https://box.zapasik.com.ua/admin/shop/workflowstatus/322/action/new/ - ви вказали дію зміни статусу повідомлення, коли це не повідомлення з промо - ось і помилка. Рекомендую прибрати дію.
Проблемні процеси я переключив на ручне замовлення через базу – переключіть потім вручну в потрібний етап через список.
18.05.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар