1b.app
Скопійоване посилання -

як зрозуміти чи спрацювала дія на Формуванні вивантаження на Прайс майданчик

Дія має спрацьовувати 1 раз на годину. але я видаляв товари о 10:40, після натиснув на примусове вивантаження галочку. перевіряв об 11:50 чи то вивантажувало віддалені товари. і ставив правило на розвантаження, вивантажувати товари у яких значення додаткового поля більше 10000., і ці товари теж вивантажилися.
Ось як би питання, я не раз помічав що щось не те у вивантаженні і вона не завжди вивантажується як повинна, але це простежити важко, тому що немає ніде інформації в простому доступі де видно коли востаннє спрацювало дію.
може розробники додали б цю дату та час у Прайс майданчик для наочності
https://prnt.sc/v6y761
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Таровик Дмитро Миколайович написав:
може розробники додали б цю дату та час у Прайс майданчик для наочності
https://prnt.sc/v6y761

Як варіант – ми можемо доопрацювати у вказаний інтерфейс прайс-майданчика висновок дати останнього оновлення, яка буде записувати після вивантаження файлу для прайс-майданчика – це доопрацювання о 3 годині
26.10.2020, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мене цікавить, щоб дія працювала, а зараз незрозуміло, вона працює чи ні, і ніяк не простежити. Передав менеджеру як Баг. Пари годинників товари видалені, а у вивантаженні вони є
26.10.2020, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
мене цікавить, щоб дія працювала, а зараз незрозуміло, вона працює чи ні, і ніяк не простежити. Передав менеджеру як Баг. Пари годинників товари видалені, а у вивантаженні вони є

Закінчення вашого звернення якраз звучить так, як конкретна пропозиція – яку вам і оцінили.
Якщо у вас є припущення, що з дією є помилка і у вас є менеджер, якому ви передали цю інформацію - чекайте рішення з його боку.
27.10.2020, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар