1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт товарів з Пром

Відповіді:

Здрастуйте, щоб вашу проблему можна було вирішити - увімкніть доступ для співробітників OneBox у вашу систему. Дякую.
05.10.2020, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, підкажіть як це зробити конкретно для працівників Onebox
05.10.2020, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я переглянув налаштування дії через базу даних, без входу. Що вам зараз потрібно зробити:
зайти в дію щогодини, вибрати в цій дії поля, які потрібно вивантажити і зберегти. Потім пишіть сюди – я руками запущу крон, щоб швидше побачити результат
05.10.2020, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

поля вибрані вже були. Зберіг ще раз http://joxi.ru/EA4LE31ipwEZ9A
05.10.2020, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вибачте, потрібно зробити вкотре. Те, що було обрано, неправильно зберігалося. Я оновив ваш бокс, щоб там був актуальний код, виберіть поля і збережіть ще. Дякую.
05.10.2020, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вивантаження пройшло. Чи потрібні продукти в бокс затягнуло?
05.10.2020, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ця дія оновлюватиме тільки вже створені продукти. Його точний опис: "Вкажіть посилання на товари з вашого магазину на Prom.ua та система щогодини буде оновлювати інформацію про товари у вашому BOX згідно з отриманими даними. Дія не створює нові продукти, тільки шукає у вже створених. Якщо не вибрані поля, які необхідно оновити - дія не запускається."
тобто. саме створити продукт через нього не вийде, вдасться лише оновити. Якщо вам потрібно створювати нові продукти - використовуйте дію "PromUA/Імпорт продуктів", вона перебуває в автоматизації щодня. Ця ж дія тільки вміє оновлювати частину інформації з прому (якщо, наприклад, потрібно в боксі тримати актуальну інформацію про продукти з прому).
05.10.2020, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар