1b.app
Скопійоване посилання -

Баг не забирає всі поля з добре при імпорті замовлення

Баг не забирає всі поля з добре при імпорті замовлення. Зробили два тестові замовлення з двох інтернет магазинів – доставка Укрпошта – у Хорошопі всі поля є, але при імпорті у Ванбокс зі всіх полів залишається лише місто. Індекс , вулиця, номер будинку , квартири не відображаються . помилку то зробіть що б адреса добре па заходив корректно - тобто відповідав вашому стандарту для автоматичного створення ТТН - а то просто доводиться в ручну підганяти під ваш стандарт. Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ми формуємо адресу зі стандартних полів delivery_city+delivery_address. Щоб працювало як ви хочете можна:
1. Запрограмувати поле delivery_city/delivery_address у horoshop та записувати туди повну адресу
2. за 1ч доопрацюванні зі свого боку ми можемо зробити налаштування, щоб витягувати інші поля.
Якщо ви перейдете до нас на хмару, ми зробимо доопрацювання безкоштовно
21.07.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі за відповідь.
2 Справа в тому, що до недавнього часу витягувала всі поля - адреса не відповідала вашому стандарту, проте всі дані витягувало. Тому я думаю що все-таки щось злетіло.
1 Я правильно зрозумів, що ви зможете зробити доопрацювання, щоб з добрепа витигувало всі поля саме у вашому форматі для автоматичного створення ТТН? тобто більше не доведеться правити поля і виставляти правильну послідовність і коми?
21.07.2021, 18:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2. Ми нічого не змінювали у себе, можливо у вас був обраний інший спосіб доставки, в якому адреса писалася в одне поле, а не розносилася на 5.
1. Так, ми зробимо, щоб першим йшов індекс, потім місто та адреса. Але це не гарантує, що всі 100% адрес будуть розпізнані укрпоштою, випадки бувають різні
22.07.2021, 11:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2 сосмое цікаве що ми взагалі ніколи нічого не міняли) корявенько але працювало а тепер зовсім зламалося.
1 Ок робіть, у мене є там 5-6 годин проплачених, спишіть один. якщо від мене щось треба дзвоніть для оперативності.
22.07.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І будь ласка поправте всі поля тому що там також некорктно заходить і ПІБ та пост оплата
24.07.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, чи зробили доопрацювання? Моєму клієнту так само потрібна ця доробка
https://crm-onebox.com/ru/support/online-stores/9725-ne-zagruzilsya-adres-s-horo...
28.07.2021, 11:32
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


вдалося з'ясувати, що баг виник на боці добрепа, апі перестало віддавати повну адресу, вже фіксують, але доопрацювання в силі.
28.07.2021, 19:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ХШ пише що всі виправили, підкажіть коли можна чекати на доробку?
30.07.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

підкажіть минуло три тижні, але доопрацювання так і немає, чи варто її чекати?
17.08.2021, 10:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергій перевірив статус даного завдання і те, як Хорошоп зараз передає адресу.
На прикладі процесу https://optium.biz.ua/admin/customorder/order/63061/edit/ можете прокоментувати, чи правильно підвантажилася адреса з Хорошоп?
18.08.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production написав:
Сергій перевірив статус даного завдання і те, як Хорошоп зараз передає адресу.
На прикладі процесу https://optium.biz.ua/admin/customorder/order/63061/edit/ можете прокоментувати, чи правильно підвантажилася адреса з Хорошоп?

нет грузит неверно - Новопідкряж, Новопідкряж, 51046, вул. З.космодемянська, д. x тобто вантажить у форматі місто, місто, індекс, вулиця, будинок. а ваш формат Індекс, місто вулиця будинок, кв. Крім того в полі Ім'я пише Прізвище, а ім'я взагалі нікуди не пише [9] 9497 [/ file]
18.08.2021, 19:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Змінив логіку передачі адреси, значення міста та індексу поміняються місцями, чекайте на оновлення.
Проблему з ім'ям виправити важко, від Хорошопа в одному полі приходять значення ПІБ, ІОФ, ІФ, Ф і т.д. клієнти заповнюють його у довільному порядку
19.08.2021, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production написав:
Змінив логіку передачі адреси, значення міста та індексу поміняються місцями, чекайте на оновлення.
Проблему з ім'ям виправити важко, від Хорошопа в одному полі приходять значення ПІБ, ІОФ, ІФ, Ф і т.д. клієнти заповнюють його у довільному порядку

Для укрпочти це в принципі не принципово ПІБ, ІОФ, ІФ, Ф, Можна зробити як в інтеграції НП - якщо два значення в цьому полі то це Ф і О, якщо одне то Ф, якщо три то це ПІБ. головне що при створенні відправлення ці значення розносилися по полях інтеграції з поля ПІБ для ТТН
20.08.2021, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а якщо ім'я потрапить у поле прізвища – не страшно?
20.08.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production написав:
ПІБ

Ну є такі прізвища та імена що самі не знаємо що де. думаю потрібно виходити з логіки що зазвичай пишуть у форматі Ф_І_О , тобто перше значення Ф потрапляє в поле прізвище , друге в ім'я та третє по батькові. З новою поштою таких проблем не думаю і з УП не буде. Головне, щоб у форму створення ТТН УП тягнуло з поля ПІБ клієнта (order.order_clientname). і поки дані з ХШ заходять за старим, оновлення немає.
21.08.2021, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

підкажіть коли все ж очікувати доопрацювання? вже якби місяць пройшов, але результату немає.
25.08.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сьогодні доопрацювання запрацювала, в принципі поки все добре, але з'явився один побічний ефект у випадку якщо поле по батькові було порожнім у нього прописується знак "?" причому як для укрпочти так і для нової пошти, з цим символом ТТН не створюється – видає помилку – тому доводиться вручну видаляти цей символ. виправте, будь ласка, цей баг.
28.08.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


поки все працює спасибі.
01.09.2021, 20:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Змінив логіку передачі адреси, значення міста та індексу поміняються місцями, чекайте на оновлення.
Проблему з ім'ям виправити важко, від Хорошопа в одному полі приходять значення ПІБ, ІОФ, ІФ, Ф і т.д. клієнти заповнюють його у довільному порядку

на жаль з учорашнього дня знову в 90% випадків адреси Уп заходять некоректно.
10.09.2021, 20:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і будь ласка підправте ви зробили що адреса для створення ТТН укрпочти тягне з адреси клієнта, а треба тягнути з адреси процесу.
13.09.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Зубарєв Сергій
Оптіум
Клієнт писав/ла:

Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Змінив логіку передачі адреси, значення міста та індексу поміняються місцями, чекайте на оновлення.
Проблему з ім'ям виправити важко, від Хорошопа в одному полі приходять значення ПІБ, ІОФ, ІФ, Ф і т.д. клієнти заповнюють його у довільному порядку

на жаль з учорашнього дня знову в 90% випадків адреси Уп заходять некоректно.

Побачив проблему
Клієнти заповнюють адресу по-різному, хтось із будинком, квартирою – розпізнається коректно, а хтось без, хтось не заповнює індекс
Я можу спробувати змінити регулярний вираз, який парсить адресу, але чи може бути можливість зробити поля індексу і вдома обов'язковими на стороні створення замовлення в Хорошоп?
13.09.2021, 18:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Зубарєв Сергій
Оптіум
Клієнт писав/ла:
і будь ласка підправте ви зробили що адреса для створення ТТН укрпочти тягне з адреси клієнта, а треба тягнути з адреси процесу.

Наскільки я бачу, ця адреса і раніше бралася з поля клієнта, можете проілюструвати, що ви маєте на увазі на прикладі процесу?
13.09.2021, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
і раніше брався з поля клієнта

однакове значення зберігається і клієнту, і в полі процесу order_clientaddress
13.09.2021, 18:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:

Замогильний Дмитро
OneBox production
Співробітник писав/ла:
і раніше брався з поля клієнта

однакове значення зберігається і клієнту, і в полі процесу order_clientaddress

так, але воно зберігається при створенні бізнес процесу, але оскільки частина замовлень все одно приходить з некоректними даними або кліє хоче змінити адресу отримання, то менеджер звично змінює адресу процесу, але в ттн все одно тягне адресу клієнта.
14.09.2021, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар