1b.app
Скопійоване посилання -
яким чином я можу подивитись на сайті коли було додано товар (число, місяць та рік)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
ви створили 3 однакові тікети. І судячи з часу ви робите це навмисне, якщо ви далі продовжуєте створювати однакові тікети я буду змушений вас заблокувати на певний період
10.12.2020, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
добрий день
ви створили 3 однакові тікети. І судячи з часу ви робите це навмисне, якщо ви далі продовжуєте створювати однакові тікети я буду змушений вас заблокувати на певний період

Доброго дня - Автор створив не навмисне.
Тикети зізаються через підвисання форуму. У мене самого таке діялося. Натискаєш створити - і висить ... нічого не відбувається, потім знову натискаєш, знову нічого ... в результаті потім сторінка провантажується, і створюються дублі ...
10.12.2020, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пилипенко Ігор Юрійович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
добрий день
ви створили 3 однакові тікети. І судячи з часу ви робите це навмисне, якщо ви далі продовжуєте створювати однакові тікети я буду змушений вас заблокувати на певний період

Доброго дня - Автор створив не навмисне.
Тикети зізаються через підвисання форуму. У мене самого таке діялося. Натискаєш створити - і висить ... нічого не відбувається, потім знову натискаєш, знову нічого ... в результаті потім сторінка провантажується, і створюються дублі ...

ви смієтесь наді мною?
подивіться на дату створення тикетів. Там різниця на добу. Ви хочете сказати що ви чекали на добу створити?
10.12.2020, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пилипенко Ігор Юрійович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
добрий день
ви створили 3 однакові тікети. І судячи з часу ви робите це навмисне, якщо ви далі продовжуєте створювати однакові тікети я буду змушений вас заблокувати на певний період

Доброго дня - Автор створив не навмисне.
Тикети зізаються через підвисання форуму. У мене самого таке діялося. Натискаєш створити - і висить ... нічого не відбувається, потім знову натискаєш, знову нічого ... в результаті потім сторінка провантажується, і створюються дублі ...

https://prnt.sc/vzoc0b якщо подивитися уважніше, то видно що автор створює теми навмисне. По 1 темі на добу із трохи зміненим описом.
10.12.2020, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А, ну вибачте. У мене була така ситуація, я й подумав, що це такий самий випадок. Ось свою ситуацію й описав.
10.12.2020, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар