1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція з Хорошоп

Добрий день, в нас налаштоване автооновлення товарів в Хорошоп з CRM, але в нас є проблема в CRM з мовами. А саме в нас деякі назви на рос, а деякі на укр. Ми виправимо цю проблему. Але вам потрібно доробити інтеграцію з Хорошопом, а саме зробити, щоб назва товарів імпортувалась у відповідну мовну версію. https://horoshop.atlassian.net/wiki/spaces/DOCS/pages/25296954 В посилані показано як потрібно налаштувати

Відповіді:

Доброго дня.
У вас в системі 1 мова - і з неї в Хорошоп передається те що є.

В дії є можливість ручного вибору конкретного поля (наприклад "Ім'я продукту (UA)") і вибору з якого поля в нього вивантажувати данні - я вважаю ви можете за допомогою цих налаштувань вирішити своє питання.
31.07.2023, 10:02

Цікава відповідь. А конкретики можна? Як увійти до цих параметрів? Як додати потрібне поле, наприклад щоб усі назви вивантажувалися у полі версії RU? І що в налаштуваннях потрібно змінити, щоб отримати потрібний результат? І друге питання. У добрепі дерево сайту відрізняється від дерева в CRM, як домогтися того, щоб товари завантажувалися в потрібні нам категорії?
31.07.2023, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Віталій
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Повторю свою проблему вкотре. Інтеграція з Хорошопом не налаштована. Товари автооновлюються і разова зміна товару, в добре, руками мені не допоможе - тому що через кілька годин товари самооновлюватися. Завдання полягає в тому, щоб ви доробили інтеграцію між CRM OneBox і Хорошоп. я прикремлюю посилання на інструкцію інтеграції https://horoshop.atlassian.net/wiki/spaces/DOCS/pages/25296954 Мої вимоги до інтеграції: щоб назва товару в CRM автозавантажувалося в добре в полі (Назва товару RU). Друге питання яке потрібно вирішити: для вже існуючих товарів на добре не передавати інформацію про розділ. Тобто, якщо ви тільки оновлюєте Ціну або Наявність на існуючих товарах, то не потрібно в апі запитах для цих товарів передавати інформацію по розділу. Це параметр parent. Його передавайте лише для нових товарів, яких немає на сайті. Прикріплюю фото полів назви товару в добре, фото що потрібно зробити в інтеграції.
01.08.2023, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар