1b.app
Скопійоване посилання -

як налаштувати синхронізацію з id продукту в OneBox?

Доброї доби.
У нас в картках товарів в Onebox є лише один ідентифікатор - Артикул. Але навіть він не завжди є. Але нам необхідно його (артикул) вивантажувати на сайт (тобто якщо він є в Onebox, то він має бути і в магазині OpenCart).
Запитання:
- як налаштувати синхронізацію товарів у процесах автоматизації OneBox, щоб при розвантаженні товарів ідентифікація проходила по id продукту в OneBox? При цьому він (OneBox product id) відрізняється від product_id в OpenCart (бо на сайті присутні й інші товари).
- як одночасно з цим вивантажувати з OneBox артикул товару -> Opencart?
можна в будь-яке доступне поле крім id продукту (sku, model, upc, mpn тощо)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1) Якщо взагалі ніяких "галочок" не виставляти, то яким полем відбуватиметься синхронізація товарів?
2) Якщо поставити тільки першу "галочку" (використовувати id продукту в боксі, замість Зовнішнього id), то яке поле Опенкарта буде записуватися цей id продукту ванбокса? Чи можна застосовувати цю першу опцію, якщо в Опенкарт вже є товари на момент синхронізації?
27.01.2023, 23:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я думаю вам краще купити 5ч послуги впровадження, щоб коректно налаштувати інтеграцію
тут не все так просто, не думаю що хтось на форумі готовий буде 2ч сидіти розбиратися що і куди потрібно
13.04.2023, 00:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар