1b.app
Скопійоване посилання -

Передача іншої мови для Опенкарт

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я переклала деякі фільтри на українську мову.
В опенкарті укрверсія не відображається. У чому може бути причина?
Приклад фільтру https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/filters/6/control/
Він є в категорії, яка передається до опенкарт https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&categoryid=18
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

І ще момент, коли перебуваю на укрверсії в Боксі, і у фільтрах https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/filters/ намагаюся шукати фільтр [file]
нічого не відображається, хоа він є
коли вбиваю російською "Тип різьблення", відображається.
30.06.2022, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Прохання дати якусь відповідь. Не передаються фільтри на язичці в Опенкарт. У чому може бути причина?
11.07.2022, 23:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Щоб вивантаження на опенкарт відбувалося кількома мовами в опенкарті повинна бути мова ua, і основна мова в боксі повинна збігатися з основною на опенкарті, в даному випадку і там і там головна повинна бути ru
14.07.2022, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наталія написав:
І ще момент, коли перебуваю на укрверсії в Боксі, і у фільтрах https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/filters/ намагаюся шукати фільтр [file]
нічого не відображається, хоа він є
коли вбиваю російською "Тип різьблення", відображається.

ймовірно пошук йде за назвою основною мовою системи
14.07.2022, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Щоб вивантаження на опенкарт відбувалося кількома мовами в опенкарті повинна бути мова ua, і основна мова в боксі повинна збігатися з основною на опенкарті, в даному випадку і там і там головна повинна бути ru

Так і є. В опенкарті є UA http://joxi.ru/L21MyVzcwdOQJ2, і основний, я так розумію російську та
14.07.2022, 19:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Велике прохання надати коментар. Я майже місяць не можу передати значення фільтрів на українській мові.
В опенкарті є можливість приймати значення для іншої мови -української. основна російська. То в чому може бути причина? Чому укрверсія фльтрів не завантажується в опенкарт? Допоможіть, будь ласка, розібратися!
19.07.2022, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Таблиця oc_attribute_description
language_id 2 - російська
language_id 3 - українська
name - значення
19.07.2022, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

@да хун пао прохання подивитись причину
27.07.2022, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так хун пао Велике прохання подивитись причину
27.07.2022, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я прошу допомогти отримати інфу:
Куди і які дані передаються коли увімкнена галочка «передати до таблиці атрибутів»
І що і куди передається, коли ця галочка увімкнена.
Як тільки я це побачу, все стане зрозумілим
12.08.2022, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивився, назва атрибутів не оновлюється якщо вони вже заповнені не основною мовою

Наталія написав:
Куди і які дані передаються коли увімкнена галочка «передати до таблиці атрибутів»
І що і куди передається, коли ця галочка увімкнена.
Як тільки я це побачу, все стане зрозумілим

такої інформації на жаль я не можу вам надати, тому що документації по дії не існує, а сама інтеграція це 6к рядків коду.
12.08.2022, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я це перевіряла, чи Ви раніше писали. У нас основна мова в опенкарте-російська. У боксі, я так розумію, також.
Швидше за все, дані передаються над ту таблицю. Хто тоді мені може дати інфу, куди передаються дані? Як їх можна запросити?
12.08.2022, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте якийсь приклад продукту у якого є атрибути і надішліть на прочитання d.bodyako@crm-onebox.com посилання на ваш опенкарт + доступу я подивлюся чому товар атрибути тільки однією мовою передаються. Найімовірніше вони заповнилися відразу обома мовами значенням російською і потім ua не оновлюється (оскільки вже заповнений в опенкарт). Ви можете це перевірити створивши відразу в боксі фільтр і заповнивши його обома мовами і проставити його значення товару щоб фільтр з'явився в opencart. За ідеєю він з'явиться відразу обома мовами
12.08.2022, 11:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так і є. Додала тестово фільтр новий, одразу російською та українською. На сайті відображається обома мовами.
Тепер не зрозуміло, виходить, що значення фільтрів перезаписуватися не можуть українською? Припустимо, необхідно буде змінити найменування українською (наприклад, написано некоректно, або з помилкою). Ми змінимо у Боксі, а в Опенкарті залишиться таким, яким був при першому записі? Російською мовою все змінюється (оскільки були моменти, коли редагували найменування фільтра).
13.08.2022, 10:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так. На другий, третій і тд мовами якщо запис на опенкарті вже є, він не змінюється. Можемо зробити, щоб змінювалася, якщо вам необхідно. Займе 1год доопрацювання у вигляді налаштування у дії
13.08.2022, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу зробити це доопрацювання. Виставте рахунок, будь ласка
15.08.2022, 08:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І підкажіть, така сама ситуація з тайтлами та дискрипшинами для категорій. Українською не оновлюється. Це там така сама ситуація, як і з фільтрами? Чи не перезаписуються значення? По товару все ок, українською відображається.
15.08.2022, 08:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Назви та описи категорій повинні оновлюватися по дефолту. Якщо з якоїсь причини цього не відбувається, дайте посилання на категорію - я подивлюсь і виправлю в момент виконання доопрацювання.
17.08.2022, 15:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приклад категорії https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/category/185/
Безпосередньо назва передається другою мовою (у даному випадку українською).
Питання тільки в цих мета-тегах для SEO
В адмінці сайту назва українською, все ок, мета-теги російською
Можливо, ці поля також не оновлюються для інших мов, якщо раніше вже були заповнені. Як відбувається і з фільтрами.
17.08.2022, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

саме seo теж на жаль не оновлюється, я писав про стандартну назву та опис категорії (вони оновлюються). Можемо теж доопрацювати, щоб оновлювало, займе ще 1ч. Тобто. лише 2ч.
17.08.2022, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все я зрозуміла. Давайте тоді тільки фільтра зробимо, мета-теги для категорій я поміняю через адмінку, їх небагато, поки що)) Далі дивитимуся.
А ось із фільтрами краще зробити коректно, з оновленням даних, тому що фільтрів багато.
Дякую, що дали відповідь і нарешті розібралася з цим моментом.
Напишу, щоб мені надіслали рахунок на доопрацювання за фільтрами.
17.08.2022, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Допрацював галочку , вкючил на вашому боксі - крон вже відпрацював. Будь ласка, перевірте ситуацію з назвами атрибутів іншими мовами.
19.08.2022, 10:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, усі гуд! Дякуууююю! :)))
19.08.2022, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production писал/а:
Добрый день. Доработал галочку , вкючил на вашем боксе - крон уже отработал. Проверьте пожалуйста ситуацию с названиями атрибутов на других языках.
screenshot_1.png


Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, не можу зрозуміти, чи була перенесена ця доробка з МВП?
Бо саме такої галочки не бачу, але бачу інші
Але в цьому налаштуванні текст "Если включена галочка "Экспортировать фильтра продуктов в таблицу атрибутов" то выгружатся и обновлятся будут только выбранные фильтра"
А поставити таку галочку можливості немає.
14.06.2023, 10:59

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар