1b.app
Скопійоване посилання -

Експорт продуктів у добре

Интересует разработка нового функционала?
Создайте топик на нашем форуме и партнер-интегратор с радость предоставит оценку. Создать топик на форуме
Добрий день. Скільки буде коштувати раз на годину "Експортувати товари в Хорошоп" параметр "Назва модифікації товару" розбити окремо на укр і рус за аналогією, як "опис товару", "найменування" і т.д.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Виставте, будь ласка, рахунок.
13.04.2022, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тиндик Максим Вадимович добрий день. Виставте будь ласка рахунок.
26.04.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Виставте, будь ласка, рахунок.

Організую
28.04.2022, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тиндик Максим Вадимович Доброго дня. Рахунок сплатили: частину з бонусів Лілія Лосик переклала, залишок звичайним платежем.
02.05.2022, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Тиндик Максим Вадимович , чи вийде сьогодні доробити вивантаження? Через неї рекламу не можемо запустити в гугле, не вистачає однієї мови.
03.05.2022, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Тиндик Максим Вадимович Доброго дня. Рахунок сплатили: частину з бонусів Лілія Лосик переклала, залишок звичайним платежем.

Як тільки завдання запустять у роботу – тоді воно і буде реалізовано.
Питання запуску у роботу вирішую не я.
03.05.2022, 13:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацювання реалізовано та вивантажено.
06.05.2022, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу реалізувати це налаштування і у мене на проекті, тому що зараз воно недоступне в дії Експортувати товари в Хорошоп 1 раз на годину
06.05.2022, 21:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Волкович Олександр писав/ла:
Прошу реалізувати це налаштування і у мене на проекті, тому що зараз воно недоступне в дії Експортувати товари в Хорошоп 1 раз на годину
07.05.2022, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Волкович Олександр писав/ла:
рошу реалізувати це налаштування і у мене на проекті, так як зараз вона недоступна

Доброго дня, зіткнувся з аналогічною проблемою, чи підкажіть чи вдалося розділити "Назва модифікації товару" на 2 мови?
03.08.2022, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Агаренко Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Поліїт Максим писав/ла:

Волкович Олександр писав/ла:
рошу реалізувати це налаштування і у мене на проекті, так як зараз вона недоступна

Доброго дня, зіткнувся з аналогічною проблемою, чи підкажіть чи вдалося розділити "Назва модифікації товару" на 2 мови?

На MVP працює, на OS немає.
02.09.2022, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доопрацювання реалізовано та вивантажено.

Добрий день. Чи можете ви додати цю надбудову в дію на OS в рамках доробок, які анонсував ван бокс для орендних ліцензій?
13.09.2022, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар