1b.app
Скопійоване посилання -

Не імпортує замовлення з Опенкарт

Одномоментно перестали імпортуватись замовлення, а від користувача дублюється постійно, довелося відключити автоматизацію на імпорт. Також під час створення ТТН Нової Пошти пише помилку.
Судячи з логів, щось не таке з MySQL.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Хтось зможе глянути?
Скоріше за все якийсь маленький баг, але робота стоїть, замовлення неможливо опрацювати.
04.04.2022, 09:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Апдейт: вручну додати замовлення теж не вдається, після "Зберегти" сторінка оновлюється без товарів.
04.04.2022, 09:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


одна з дій на етапах у вас видає помилку і замовлення не створюється і відкочується при цьому ясна справа ТТН у НП вже не відкотиш
я раджу вам створити проміжний етап без дій які можуть видати помилку (наприклад дію резервувати або подібне)
для тесту відключіть дію Перевірити наявність продуктів на складі на стартовому етапі та перевірте
04.04.2022, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, спробував, але на жаль не вийшло - все одно не створює нового процесу, навіть якщо просто вручну додаю.
04.04.2022, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Антон Юрійович писав/ла:
Дякую, спробував, але на жаль не вийшло - все одно не створює нового процесу, навіть якщо просто вручну додаю.

вимкніть усі дії на стартовому етапі та перевірте
04.04.2022, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так і зробив: новий порожній етап у бізнес-процесах, встановивши його як "стартовий", зберіг.
Намагаюся додати замовлення, натискаю "зберегти" - сторінка перезавантажується з порожніми полями і тим самим клієнтом.
04.04.2022, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Антон Юрійович писав/ла:
Так і зробив: новий порожній етап у бізнес-процесах, встановивши його як "стартовий", зберіг.
Намагаюся додати замовлення, натискаю "зберегти" - сторінка перезавантажується з порожніми полями і тим самим клієнтом.

я зайшов і в мене вийшло
спробуйте ще раз або дайте скрін яка у вас помилка
04.04.2022, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наприклад, намагаюся додати замовлення вручну (скрін 1).
Натискаю "Зберегти", сторінка перезавантажилася і одержую все заново (скрін 2).
У списку замовлень пусто.
04.04.2022, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додати новий контакт теж не можу: після "Зберегти" нічого не відбувається.
05.04.2022, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина
Іменна ліцензія
Включили опцію "створення процесу без попередньої сторінки", видає помилку 500
05.04.2022, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Загалом я розібрався, що у вас сталося
мабуть налаштуваннями ви загнали в нескінченне створення процесів і відкот їх назад до останніх значень цілого числа
спробую полікувати але це буде платно у вас хтось дуже сильно накосячив у налаштуваннях БП
05.04.2022, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я сам робив і останнім часом не вносив змін. Але про створення процесів дивно чути, там максимум - запис числа у кількох додаткових полів.
Про які налаштування йдеться? На майбутнє не помешкати знаті.
Якщо зручно – скидайте дані для оплати на пошту.
05.04.2022, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Замовлення створюються, поки все ок, як здається, перевіряю все.
Дякую!
05.04.2022, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар