1b.app
Скопійоване посилання -

Телеграм бот (повідомлення про нові повідомлення в Єдиному чаті)

Что такое Telegram BOT конструктор и с чем его есть?
Сразу подчеркиваем, если Вы думаете, что телеграмм это русский софт, то нет! Основатель мессенджера развеял этот миф. Ознакомиться детальнее
Підкажіть будь ласка як налаштувати телеграм бот, необхідно щоб падали повідомлення про нові повідомлення (від роботів) в Єдиному чаті
?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

для початку подивіться інструкцію на YouTube інтерфейс зараз трохи відрізняється але суть та ж залишилася
https://www.youtube.com/results?search_query=onebox+telegram
28.02.2021, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З цього ролика: "Налаштування інтеграції з Telegram" https://www.youtube.com/watch?v=zqPfqOO-1tE&t=334s
я так зрозумів, що потрібно створити новий телеграм бота і в автоматичних діях (раз на хвилину), вказати відправляти повідомлення в бот про те, що надійшло повідомлення в загальний чат.
В атоматичних діях є така дія?
Зараз у мене включені такі дії СКРИН
01.03.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Філоненко Сергій Юрійович
Клієнт писав/ла:
З цього ролика: "Налаштування інтеграції з Telegram" https://www.youtube.com/watch?v=zqPfqOO-1tE&t=334s
я так зрозумів, що потрібно створити новий телеграм бота і в автоматичних діях (раз на хвилину), вказати відправляти повідомлення в бот про те, що надійшло повідомлення в загальний чат.
В атоматичних діях є така дія?
Зараз у мене включені такі дії СКРИН


дії є тисніть + та додавайте
+ у вас стоїть вже дія перетворення телеграм повідомлень на завдання
01.03.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
дії є тисніть + та додавайте
+ у вас стоїть вже дія перетворення телеграм повідомлень на завдання

І як ця дія називається, що включати?
Так я вже налаштував відображення повідомлення від вайбер, телеграм та фб мессенжер роботів у "загальному чаті" ВанБокса. Скрин*
Тепер стоїть завдання як налаштувати повідомлення у новому телеграм боті, про те, що в "загальному чаті" ВанБокса з'явилися нові повідомлення. Про це створена мною ця тема.
01.03.2021, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Філоненко Сергій Юрійович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
дії є тисніть + та додавайте
+ у вас стоїть вже дія перетворення телеграм повідомлень на завдання

І як ця дія називається, що включати?
Так я вже налаштував відображення повідомлення від вайбер, телеграм та фб мессенжер роботів у "загальному чаті" ВанБокса. Скрин*
Тепер стоїть завдання як налаштувати повідомлення у новому телеграм боті, про те, що в "загальному чаті" ВанБокса з'явилися нові повідомлення. Про це створена мною ця тема.


вони потраплятимуть не до спільного чату - а до чату по кожному клієнту
а саму дію я показав вам на скріншоті
02.03.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене вже ця дія включена до автоматизації. скрін*
дозволяє клієнту написати повідомлення у бот телеграма, після чого ми його бачимо в окремому чаті ван боксу.
напевно, ви не зрозуміли моє питання.
я мав на увазі, чи можливо налаштувати автоматизацію, що передає повідомлення З ВАНБОКСУ в телеграм, про те, що в чаті ван боксу з'явилося нове повідомлення від клієнта
??
03.03.2021, 01:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Філоненко Сергій Юрійович
Клієнт писав/ла:
я мав на увазі, чи можливо налаштувати автоматизацію, що передає повідомлення З ВАНБОКСУ в телеграм, про те, що в чаті ван боксу з'явилося нове повідомлення від клієнта

мабуть я спочатку не так вас зрозумів.
Це можна зробити тільки ось так:
1. Ви налаштовуєте дію перетворити повідомлення телеграм на процес (воно у вас вже є)
2. На етапах процесу, що створюється в пункті 1, ви ставите дію надіслати повідомлення телеграм (і в налаштуваннях вказуєте себе).
разом коли прийде повідомлення ви отримаєте в возі повідомлені
03.03.2021, 09:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар