1b.app
Скопійоване посилання -

URL зворотного виклику facebook massanger

Намагаюся налаштувати інтеграцію месенджера фейсбук із боксом.
У вас у відео https://youtu.be/tIOQ5-7ZP2Y?t=558 вказано що потрібно вказати вебхук виду
url https://выша_CRM.net/messenger/push/
враховуючи що відео вже 3 роки, а ванбокс оновився за цей час і розміщення месенджера вже інший
То питання: чи не змінився URL вебхука? і який треба зараз вказувати?
наприклад якщо налаштовувати за вашою документацією, то фейсбук вже свариться:
Помилка
Перевірка URL зворотного дзвінка або маркера підтвердження не пройдено. Підтвердьте вказану інформацію або повторіть спробу пізніше.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Кушнір Олександр писав/ла:
То питання: чи не змінився URL вебхука? і який треба зараз вказувати?

не змінився.

Кушнір Олександр писав/ла:
Перевірка URL зворотного дзвінка або маркера підтвердження не пройдено. Підтвердьте вказану інформацію або повторіть спробу пізніше

програму на бокс facebook-messenger поставили?
12.04.2023, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки мені повідомили ваш сервер, закритий від зовнішнього світу, тобто. ви не можете налаштувати жодні зовнішні інтеграції
12.04.2023, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.dev

OneBox production написав:

Наскільки мені повідомили ваш сервер, закритий від зовнішнього світу, тобто. ви не можете налаштувати жодні зовнішні інтеграції



тут ви маєте рацію. Тепер бокс виходить тестові повідомлення, але з фейсбук месенджера в бокс кожне повідомлення прилітає як окреме, простіше напевно групувати листування в рамах одного контакту

та друга проблема фотографії не передають

і напевно реакції на повідомлення

хоча у фб передплата стоїть

До речі додаток перевірку не проходило
26.04.2023, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кушнір Олександр писав/ла:
тут ви маєте рацію. Тепер бокс виходить тестові повідомлення, але з фейсбук месенджера в бокс кожне повідомлення прилітає як окреме, простіше напевно групувати листування в рамах одного контакту

Для групування є чати в замовленнях та картці клієнта (тут не впевнений) та дії типу "перетворити ХХ на завдання"

Кушнір Олександр писав/ла:
та друга проблема фотографії не передають
і напевно реакції на повідомлення
хоча у фб передплата стоїть

у логах повідомлення з фото надходять?
26.04.2023, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.dev

OneBox production написав:



Кушнір Олександр писав/ла:

тут ви маєте рацію. Тепер бокс виходить тестові повідомлення, але з фейсбук месенджера в бокс кожне повідомлення прилітає як окреме, простіше напевно групувати листування в рамах одного контакту



Для групування є чати в замовленнях та картці клієнта (тут не впевнений) та дії типу "перетворити ХХ на завдання"



Кушнір Олександр писав/ла:

і друга проблема фотографії не передають

і напевно реакції на повідомлення

хоча у фб передплата стоїть



у логах повідомлення з фото надходять?



поки не розібрався де там логи дивитись?)

мене мучать сумніви, чи можна взагалі в цьому додатку спілкуватися з клієнтами, я щиро намагаюся зрозуміти як воно влаштоване, але я навіть не можу написати повідомлення нікому, не розумію якнайшвидше відповісти користувачеві на його звернення.

Навіщо мені бачити простирадло повідомлень у цьому додатку.

Я ось як уявляю, повідомлення потрібно групувати по відправнику, всю історію повідомлень зберігати в одному контакті, на який можна натиснути і при бажанні об'єднати з карткою потрібно клієнта - було б зручно!
26.04.2023, 21:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так само проблема з тим, що повідомлення від інших користувачів з фейсбуку до додатку ЧАТ не надходять, повідомлення видно лише від власника сторінки
27.04.2023, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар