1b.app
Скопійоване посилання -

Чи планується доопрацювання цього модуля?

Минулого року обіцяли, що буде нова версія цього модуля. Підкажіть, чи планується доопрацювання?
- По-перше, мене дуже цікавить можливість формувати замовлення клієнта, не йдучи з листування з ним. Як це реалізовано в RetailCRM - Щоб я міг формувати список побажань клієнта, а потім надсилати йому список з кнопкою оплати замовлення.
- По-друге, цікаво буде можливість створювати статус чату з клієнтом і створювати на нього завдання менеджеру, якщо раптом треба про себе нагадати через пару днів.
- Можливо, можна буде підключити бота для автоматизації листування?
- Ну і аналітика листування цікава: скільки було розпочато нових чатів? Скільки оформлено замовлень? Скільки проплат?
- Також дуже бентежить, що немає автарок у списку чатів (у лівій частині модуля) і не можна ставити емодзі клієнтам.
PS Готовий брати участь оплатою доробок до "Складчини"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Бетлій Ігор Ігорович писав/ла:
- По-перше, мене дуже цікавить можливість формувати замовлення клієнта, не йдучи з листування з ним. Як це реалізовано в RetailCRM - Щоб я міг формувати список побажань клієнта, а потім надсилати йому список з кнопкою оплати замовлення.

це вже реалізовано через блок інтерфейсу загальний чат для процесу

Бетлій Ігор Ігорович писав/ла:
- По-друге, цікаво буде можливість створювати статус чату з клієнтом і створювати на нього завдання менеджеру, якщо раптом треба про себе нагадати через пару днів.

якщо вести через процес то можна просто створити підпроцес

Бетлій Ігор Ігорович писав/ла:
- Можливо, можна буде підключити бота для автоматизації листування?

Теоретично це можна продати але тут більше питання прояснення ТЗ спочатку , наприклад перелік того на які питання як повинен відповідати бот

Бетлій Ігор Ігорович писав/ла:
- Ну і аналітика листування цікава: скільки було розпочато нових чатів? Скільки оформлено замовлень? Скільки проплат?

можна налаштувати через звіти для процесу

Бетлій Ігор Ігорович писав/ла:
- Також дуже бентежить, що немає автарок у списку чатів (у лівій частині модуля) і не можна ставити емодзі клієнтам.

емодзі є в блоці загального чату
з приводу автарки, то вона зараз пишеться в картку контакту, та й у загальному блоці в процесі так само виводиться.
Дивіться в цілому я бачу, що всі ваші пункти можна налаштувати, але я бачу, що ви не є клієнтом OneBox CORP і вам цей блок загального чату не доступний безкоштовно.
Нехай ваш партнер зв'яжеться з компанією OneBox CORP для узгодження деталей підключення цього блоку.
14.03.2023, 01:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Добрий день Устименко Ігор !

Уточню з приводу аватарок у чаті. Коли підключається до діалогу кілька користувачів, то в лівій частині аватарки "складаються".

Прикладаю скрін як це виглядає.

Наскільки можна виводити аватарку:

1. У додатку ЧАТ у лівій частині списку - виводити першу аватарку клієнта, а не співробітників

2. У процесі – виводити аватарку клієнта в інтерфейсі процесу.

ТЗ по боту для інстаграма надам як буде сформовано.

PS Решта всіх питань вже вирішуємо в рамках техпідтримки.
16.03.2023, 12:46
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бетлий Игорь Игоревич
Ptichkin Sad
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добридень.
Те, як реалізовано процес оформлення замовлення у модулі чату не зовсім зручно. Щоб це зрозуміти, можна провести глибинне дослідження з менеджерами з продажу в direct або просто подивитися, як це реалізовано в RetailCrm. Наприклад, навіщо створювати процес оформлення замовлення, якщо клієнт ще не затвердив покупку? Набагато зручніше було б формувати кошик у процесі листування і лише після підтвердження покупки, відправляти сформоване замовлення до модуль "Продажі".
Також коли ведеш десятки переписок в direct, зовсім не зручно перемикатися з одного модуля на інший при комунікації з кожним клієнтом. Це має бути в одному вікні.
Я абсолютно відкритий до того, щоб зателефонувати розробникам і пояснити свою позицію і навіть оплатити доопрацювання такого функціоналу. Але повірте, як зараз реалізовано формування замовлення в чаті, зовсім не зручно.
19.04.2023, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар