1b.app
Скопійоване посилання -

незручність-не видно номер БП і немає можливості відкрити його в окремому вікні

Замовлення як би Типу відкривається, але його номери не видно, від відкритий не повністю і з цього меню його не відкрити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

і якщо я відкрив один БП, поки я не перевантажу сторінку наступний не відкривається. Пробував у 2-х різних браузерах. Потрібно перевантажити сторінку тільки тоді можна відкрити нове повідомлення/БП
21.08.2021, 21:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось десь тут би додати кнопку повноцінного відкриття в новому вікні
і щось вирішити з тим, що не відкривається наступне поки не перевантажиш сторінку
21.08.2021, 21:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

або як у центрі повідомлень зроблено
21.08.2021, 21:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

чи потрібно відкрити у такому порядку
БП в одній групі, потім іншу, знову першу та в ній новий БП. тоді не потрібно перевантажувати сторінку
21.08.2021, 21:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

найближчим часом вирішимо питання
24.08.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у Центрі повідомлень замовлення іноді відкривається по 5-10 хвилин. сьогодні наприклад взагалі не можу відкрити, воно вантажить але не відкриває.
24.08.2021, 18:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось знайшов у листуванні скрін як раніше виглядав Центр Повідомлень, все по справі, нічого зайвого і зараз Каша з текстом про останні дії. поки не відкриєш процес, то нічого не зрозуміло що в ньому + часто висне процес відкривання на хвилини, а іноді взагалі не хоче відкриватися, доводиться за номером БП його окремо знаходити і дивитися
поверніть це налаштування в новий бокс,
24.08.2021, 22:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар