1b.app
Скопійоване посилання -
До переходу на OS, у вікні/блоці масових дій була можливість масово друкувати ТТН, зараз такої можливості немає:
1) Як додати дані дії до цього вікна?
2) Через "Надіслати в" - нічого не відбувається (Безім'яний)
3) Як ще можна прискорити друк ТТН? Дуже довго вибирати дану дію
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, тепер ТН повинні друкуватися. Наскільки я розумію, дані ТТН ви не генерували в боксі а імпортували з іншого місця, проблема була тільки з такими ТТН
19.07.2021, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, тепер ТН повинні друкуватися. Наскільки я розумію, дані ТТН ви не генерували в боксі а імпортували з іншого місця, проблема була тільки з такими ТТН

Добридень!
Так, учора пробували друкувати, але виникла проблема, а саме:
якщо я відправляю на друк 2 і більше ТТН – відкривається вікно всього з однієї ТТН. Ось детальне відео https://youtu.be/976OIiY4PlU
20.07.2021, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене у вашому випадку відкривається кілька ТН, кожна в окремій вкладці. Якщо у вас так не відбувається, можливо браузер блокує відкриття кількох додаткових. вкладок одночасно. Спробуйте дати всі дозволи для боксу у налаштуваннях браузера
20.07.2021, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
У мене у вашому випадку відкривається кілька ТН, кожна в окремій вкладці. Якщо у вас так не відбувається, можливо браузер блокує відкриття кількох додаткових. вкладок одночасно. Спробуйте дати всі дозволи для боксу у налаштуваннях браузера

Так, у мене як і у вас, на іншому комп'ютері відкривається кожна ТТН у новій вкладці, тобто: вибрав 5 замовлень і надсилаю на друк - у мене відкривається 5 вкладок.
На жаль, такий варіант у ТТН-х поганий, тому що всі магазини друкують з одного вікна всі сторінки. Показую приклад на зображенні
PS Ви випадково не знаєте, де в браузері можна знайти налаштування цього блокування?
20.07.2021, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене (у хромі) ліворуч від посилання на сторінку є замочок, при натисканні на нього є налаштування спливаючих вікон. З приводу всіх ТТН на одній сторінці згоден, додам налаштування у вікно з вибором типу ТТН.
20.07.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
у мене (у хромі) ліворуч від посилання на сторінку є замочок, при натисканні на нього є налаштування спливаючих вікон. З приводу всіх ТТН на одній сторінці згоден, додам налаштування у вікно з вибором типу ТТН.

Дякую за розуміння! Завдання закриваю.
20.07.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.
OneBox production написав:
Вивантажив, спробуйте

Є! Все працює. Дякую!
20.07.2021, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар