1b.app
Скопійоване посилання -

Вага Нової Пошти

Сложно настроить функционал?
Возникают вопросы в процессе настройки?
Вы всегда можете бесплатно создать топик на нашем форуме и партнеры-интеграторы помогут в решении задачи! Создать топик
Доброго дня є посилки з 3х місць. Перше місце вказує 2 кг (сумує за всіма товарами). На решту місць встановлюється 0.1 кг. Як зробити, щоб вага розподілялася по всіх місцях?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Можна поставити галочку відправки габаритів окремо і в кожному товарі в боксі прописати вагу та габарити, тоді буде автоматично писати вагу для кожного.
Також при ручному створенні можна руками прописувати габарити і вага кожного місця натиснувши на відповідну кнопку.
Можна поставити налаштування "Якщо відсутні габарити продукту і кількість місць > 1, розподіляти вагу рівномірно по всіх місцях" в налаштуваннях інтеграції
19.04.2021, 18:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я знаю про цю галочку, але все одно нова пошта каже нам, що це не правильно. Тобто є посилка на 2 місця, одне 5 кг, інше 0.5, то посилка сумується 5.5 кг і ділиться на два місця, на одному місці буде 2.25 і на другому 2.25. А нам треба щоб 1 товар 5 кг, а другий 0.5 то одне місце 5 кг, а друге 0.5 . Ми тоді клеємо умовно там десь 5 кг на мікрохвильову піч, а там десь 0.5 кг на маленьку сумку. Це можливо?
19.04.2021, 19:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось ці дві галочки спробуйте (це налаштування інтеграції кабінету Нової пошти)
перша - Використовувати об'ємну вагу замість габаритів при створенні ТТН (змінюється тільки запит по api) - працює так, вага кожного місця в НП не відправляється по АПІ взагалі, а створиться посилка із загальною вагою. АЛЕ при такому запиті не створюється посилка на Поштомати, тому що вимоги НП вписатися в габарити осередку, тому обов'язково надсилання параметрів місця (а ця галочка не надсилає параметри місця). Якщо Ви відправляєте і на Поштомати – створити не зможете (у нас була така сама проблема)
друга галочка - Якщо відсутні габарити продукту і кількість місць > 1, розподіляти вагу рівномірно по всіх місцях - ми саме цю галочку використовуємо, і відправляємо і на поштомати, і на відділення з великою вагою. Для нас має свій недолік, призначає об'ємну вагу за умовчанням 1*1*1 , але вирішили питання тим, що тягнемо довжину/ширину/висоту з додаткових полів і заповнюємо в процесі значеннями більше, за необхідності редагуємо
19.04.2021, 19:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, спробував. Все одно створює не так, як потрібно. Потрібно одному місці 5кг (як зазначено у картці товару), але в другому місці 0.5.
А програма створює 5+0,5 = 5,5 кг на всіх місцях.
19.04.2021, 19:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


При налаштуваннях, описаних вище, вага розподіляється рівномірно. Якщо вказали вагу 5 кг та 2 місця, то вага кожного місця становитиме 2,5 кг.
Це не дуже правильно, але нова пошта на це очі закриває.
Якщо придумаєте, як зробити краще – готовий з Вами брати участь фінансово у доопрацюванні.
21.04.2021, 08:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Їм доводиться змінювати вагу на кожній нашій посилці. На це йде багато часу. А якщо 1000 посилок, уявляєте який обсяг потрібно зробити?
Я вже написав пропозицію, нехай при автоматичному створенні ТТН - вага кожному місцю відповідає вазі у картці товару "Нова Пошта". Це спростить роботу.
22.04.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це індивідуальний милиця. Не у всіх кожен товар – окреме місце.
Відправляєте 2 місця - вказуєте загальну вагу і бокс сам ділить вагу порівну на два місця. Нова пошта це прощає.
Якщо ні, можна створювати ТТН із зазначенням загальної ваги всіх місць. Скрін додаю. Бокс це теж вміє робити. Тоді новій пошті причепитися не буде до чого. Для мене це також ідеальний варіант. Не треба думати про вагу кожного місця та габарити взагалі не потрібні. Єдина проблема з такими налаштуваннями не можна надсилати на поштамат.
Якщо і поліпшувати - то перенести налаштування в процес, щоб у процесі можна було вибирати метод передачі ваги: загальною вагою, або ділити на кількість місць із зазначенням габаритів. Тоді можна додати дії для автоматизації вибору залежно від наявності "Поштомат" у назві відділення.
23.04.2021, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хочу познайомити з сервісом LP sklad. Я був приємно вражений. Ми надсилаємо посилки через Нову Пошту, і якщо немає відправлень, не стягуємо оплату. Повернення товару відбувається безкоштовно. Це справді вигідна пропозиція.
19.11.2023, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#210001 написав:
Хочу познайомити з сервісом LP sklad. Я був приємно вражений. Ми надсилаємо посилки через Нову Пошту, і якщо немає відправлень, не стягуємо оплату. Повернення товару відбувається безкоштовно. Це справді вигідна пропозиція.

вимушений вас розчарувати - тут nofolow - ви через чужий сервіс рекламуєте свій - напевно у вас все погано в компанії.
20.11.2023, 09:16
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар