1b.app
Скопійоване посилання -

Не працюють статуси Укрпошти

Возникают ошибки в работе с логистическими сервисами ?
Укрпочта не отдает статус ?
Мы это все исправили в OneBox OS! Установить последнюю версию OneBox OS
Добрий день. Підкажіть як настроїти показ та автоматичні оновлення статусів Укрпошти у замовленнях.
Що зробив:
1. Підключив інтеграцію Укрпошта з маркету.
2. Створив спосіб доставки Укрпошта, там вказав "Автоматизація для доставки" – Укрпошта.
3. Включив автоматичну дію "Запустити процедуру трекінгу Укрпошта".
Накладні створюються, із ними проблем немає. Трек номер з'являється у рядку "Накладна доставка". Але статусів нема, не з'являються. Можливо, є якийсь блок інтерфейсу (за типом як у нової пошти) або рядок, які потрібно додати? Підкажіть, що я роблю не так?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, скиньте будь ласка приклад процесу в якому є TTN, у якої в укрпочте вже змінився статус - я подивлюся на конкретному прикладі. Дякую.
08.10.2020, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


https://prnt.sc/uvevhf ось же у коментарі принтіт статуси пошти
08.10.2020, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Просто не очікував, що воно пише в коментар, як то навіть туди не дивився. Думав, що реалізовано як із Новою поштою.
08.10.2020, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, для Укрпошти такого поля з поточним статусом наразі немає. Є лише дії перемикання етапу залежно від статусу
08.10.2020, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, а чи є рішення щоб скопіювати статус з коментаря в додатковому полі?
08.10.2020, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо є якесь миличне з регулярними виразами і т.д., але я краще б порадив зробити налаштування, в якому вказувати додаток у яке потрібно записати статус Укрпошти і при його зміні система заповнюватиме це поле. Займе 1год. Також можна зробити окреме системне поле для процесу, в яке писати статус Укрпошти, займе також 1ч.
08.10.2020, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відповіді. Подумаю, як краще вирішити.
08.10.2020, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо до мене більше нема питань, можна відзначати тикет вирішеним. Зліва від коментаря має бути галочка
08.10.2020, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар