1b.app
Скопійоване посилання -

ПІБ з картки замовлення

Здрастуйте, питання вже піднімалося але не знайшло відповіді реалізації у себе, як зробити клієнт Вася Іванов Але одержувач Марина Іванов
1) як зробити, щоб нова пошта підтягувала інформацію з додаткового поля?
Наприклад: у блоці для нової пошти відображається Вася Іванів, але я міг виправити на Марина Іванов і ця інформація зберігалася в картці замовлення, і потім при створенні ТТН інформація бралася з цього поля
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
1) як зробити, щоб нова пошта підтягувала інформацію з додаткового поля?
Наприклад: у блоці для нової пошти відображається Вася Іванів, але я міг виправити на Марина Іванов і ця інформація зберігалася в картці замовлення, і потім при створенні ТТН інформація бралася з цього поля

У налаштуваннях кабінету Нової пошти необхідно встановити галочку
Потім у картці замовлення потрібно додати поля ПІБ та Телефон клієнта
Ці 2 поля заповнюються в момент зміни клієнта на замовлення з його картки, після чого можна змінити значення. При зміні клієнта замовлення дані знову підтягнуть із картки нового клієнта
27.07.2022, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А як зробити, щоб це значення спочатку відповідало клієнту?
27.07.2022, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
А як зробити, щоб це значення спочатку відповідало клієнту?

Це значення спочатку відповідає клієнту.
Ще раз прочитайте, що я написав "Ці 2 поля заповнюються в момент зміни клієнта на замовлення з його картки, після чого можна змінити значення. При зміні клієнта замовлення дані знову підтягнуться з картки нового клієнта".
Тобто, коли ви заповнюєте поле Клієнт - дані заповнюються з нього автоматично, потім можна змінити
27.07.2022, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар