1b.app
Скопійоване посилання -

Покращення - Видалення ТНН Нової пошти із замовлення клієнта

Добрий день. Прошу розглянути можливість доопрацювання "Видалення ТТН Нової пошти із замовлення клієнта та кабінету НП одним кліком".
Зараз, щоб видалити ТТН потрібно перейти в Додаток Нової пошти і там його видаляти, це дуже не зручно, потрібно зробити масу зайвих рухів щоб видалити одну ТТН!
Якщо просто видалити із замовлення, то в кабінеті не видаляється. Потрібно зробити, щоб видалення із замовлення покупця видаляло до кабінету НП.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день.

Ця галочка видаляє ТТН лише з процесу. Як я розумію автору, потрібно видаляти з процесу та особистого кабінету НП.
28.06.2022, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Луць Богдан Олександрович
OneBox CORP написав:
Ця галочка видаляє ТТН лише з процесу. Як я розумію автору, потрібно видаляти з процесу та особистого кабінету НП.

Хочу влізти в цю листування і додати: технічно, Нова Пошта дозволяє видалити ТТН (кодись таке робив на базі 1С), але зверніть увагу, якщо ТТН вже роздрукована - видалити її неможливо навіть якщо це через особистий кабінет Нової Пошти, а Бокс не відображається інформація про те, що ТТН роздрукована чи ні.
28.06.2022, 19:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Луць Богдан Олександрович
OneBox CORP написав:

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день.

Ця галочка видаляє ТТН лише з процесу. Як я розумію автору, потрібно видаляти з процесу та особистого кабінету НП.

раджу створити ТТН у боксі і потім перевірити це налаштування.

Юрченко Роман Сергійович написав:

Луць Богдан Олександрович
OneBox CORP написав:
Ця галочка видаляє ТТН лише з процесу. Як я розумію автору, потрібно видаляти з процесу та особистого кабінету НП.

Хочу влізти в цю листування і додати: технічно, Нова Пошта дозволяє видалити ТТН (кодись таке робив на базі 1С), але зверніть увагу, якщо ТТН вже роздрукована - видалити її неможливо навіть якщо це через особистий кабінет Нової Пошти, а Бокс не відображається інформація про те, що ТТН роздрукована чи ні.

Якщо ви намагаєтеся видалити ТТН, але нова пошта не дає це зробити, вам буде показано повідомлення з помилкою. Тобто. можна просто спробувати видалити і там подивитися, чи вийде чи ні.
28.06.2022, 19:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Потрібно видалення з процесу разом з ТНН в кабінеті НП. Кнопочка яка видаляє із процесу у мене є. Я хочу, щоб ця кнопочка відразу видаляла з процесу та кабінету НП одним натисканням.
30.06.2022, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день.

Кнопочка на скрині видаляє ТТН з боксу та з кабінету нової пошти, якщо спосіб доставки замовлення = Нова пошта.
30.06.2022, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Так, вийшло. Велике спасибі.
09.07.2022, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар