1b.app
Скопійоване посилання -

не всі платежі підтягуються до системи з ПриватБанку

Добридень! Деякі платежі не підтягуються в систему із клієнта банку Приватбанку
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

у дії є галочка "Якщо клієнт не знайдений, створити його за даними з платежу"
вкажіть її, мабуть по "деяким" платежах у системі немає клієнтів - а платіж без клієнта створити не можна
13.01.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене багато є платежів, які не відповідають назвам контрагентів, але система якось вибірково їх затягує
14.01.2021, 10:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Островська Валерія Григорівна написав:
у мене багато є платежів, які не відповідають назвам контрагентів, але система якось вибірково їх затягує

Система затягує їх згідно з налаштуваннями дії - там є вибір варіантів як шукати контакт, чи створювати якщо його немає і т.д.
Найчастіше клієнти налаштовують пошук по додатковому полю з ІПН, куди при створенні він записується якщо є.
15.01.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене останнім часом це почастішало, ось сьогодні сплати податків не прийшли. Можете мені показати шлях до цього налаштування? і що потрібно зробити, щоб усі платежі заходили без будь-яких умов?
15.01.2021, 19:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для початку поставте в діях імпорту https://laminat1.crm-onebox.com/admin/auto/action/minute/edit/ - галочки "Якщо клієнта не знайдено, створити його за даними з платежу"
18.01.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар