1b.app
Скопійоване посилання -

Процес перейшов двічі на той самий етап (підряд) і система створила 2 платежі, при цьому такого бути не повинно

Ось замовлення
По історії видно що замовлення переходить 2 рази на етап 116, тобто "Оплачено (Карта)"
Хоча з налаштування БП це неможливо, та й за логікою цього бути не може, в той самий етап поспіль нелогічно зовсім
При цьому на цьому етапі стоїть дія створити платіж і ось система створює 2 однакові платежі (скрин) при тому що в дії стоїть налаштування "Оновлювати існуючий платіж" https://baza.cn.ua/admin/shop/workflow/12/ procedure/84/?status=0
Прошу оперативно провести розслідування та виправити помилку та знайти подібні замовлення та виправити помилки (видалити платежі дублі та можливо ще якісь помилки)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Цю проблему можна виправити тільки якщо ти покажеш яким чином її можна повторити.
30.11.2020, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Цю проблему можна виправити тільки якщо ти покажеш яким чином її можна повторити.

Діма, тобі не здається що це тупо якийсь стеб
Я – клієнта
Описую проблему досить детально
Наводжу докази що система надходить "архінеправильно"
Тобто те, що зробив система взагалі протиприродно
При цьому ти вбиваєш своїм коментарем та підходом до вирішення проблеми
Я показую що в системі десь якийсь баг, який очевидно ламає логіку системи і можливо породжує наступні проблеми
Ти замість того щоб дослідити проблему і виправити можна сказати відправляєш клієнту чекати наступний проблем
Виходить з твоєї логіки якби мені зараз бокс видалив усі таблиці з БД, то ти б мені сказав "Цю проблему можна виправити тільки якщо ти покажеш яким чином її можна повторити." - Тобі не здається що це абсурд?
Якщо абстрагуватися то виходить так, ти лікар, до тебе прийшов хворий і каже, "доктор, після ваших призначень перестав бачити на одне око", а ти йому кажеш "Цю проблему можна виправити тільки якщо ти покажеш яким чином її можна повторити. "
01.12.2020, 00:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Я не лікар і нічого не призначав.
2. Я можу пофіксувати проблему, яку бачу.
01.12.2020, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
2. Я можу пофіксувати проблему, яку бачу.

Ок, тоді виправте те, що ти бачиш (в історії йдуть поспіль два однакові етапи, цього бути не повинно бути і подивися в коді як такий абсурд міг вийти, я думаєш ви в цьому повинні бути зацікавлені
01.12.2020, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобі це заважає працювати? У чому сенс витрачати час на подібні речі?
01.12.2020, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Тобі це заважає працювати? У чому сенс витрачати час на подібні речі?

1. Хочу прибрати сміття (знаєш як буває, там де один папірець, скоро з'явиться ще один, через час звалище)
2. Хочу що б це більше не повторилося, оскільки це призвело до того, що провели двічі фінанси, тобто фінанси вже неадекватні, тепер їм не можна довіряти, потрібно все переглядати та перераховувати і можливо шукати інші резервні варіанти ведення фінансів, тому що подібне поведінка лякає
01.12.2020, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
очистив історію

А можна якось відстежити чи були схожі замовлення?
01.12.2020, 18:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар