1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання з імпорту платежів

Чи є можливість, зробити аналогічну дію "Інтеграція платежів XML (Імпорт)" для етапу, який спрацьовуватиме при переході/збереженні(опціонально), але для формату файлу xls xlsx, і щоб сам файл можна було брати з доп.поля/коментаря/ описи (опціонально) процесу.
Мета: я хочу відправити повідомлення в телеграм з файлом, який потрапить у бокс у завдання і в завданні цей файл вже вивантажить у бокс усі платежі які у файлі.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Так, можна – годин 10 займе.
19.08.2021, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
10:00 це і для автоматизації створити дію і для етапу?
19.08.2021, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

для етапу. В автоматизації є дія Інтеграція платежів CSV (Імпорт), якщо тобі потрібно - можемо туди прикрутити, щоб могло з xls працювати (якщо не можете зберігати саме csv файл самі), займе години 2
19.08.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Отже. Тоді робимо ТЗ
Потрібна дія аналогічна цьому "Інтеграція платежів CSV (Імпорт)" тільки для файлів типу xls xlsx і яке буде налаштовуватися безпосередньо на етапі бізнес-процесу і спрацьовувати при переході (повинна бути можливість вибору спрацьовування При переході/збереженні/раз на годину) і щоб сам файл можна було брати з доп.поля/коментарі/опису (опціонально) процесу.
Має бути можливість налаштувати відповідність полів як у цьому файлі рис 1 (врахувати, що перший рядок це заголовок, які не треба враховувати ітд.)
Далі, необхідна можливість налаштування акаунта платежу (гаманця, який зараховувати платіж), тепер це налаштовується у самому дії рис 2 а треба зробити те щоб гаманець вказувався з цього поля рис3
Далі, треба якось вирішити питання з дублями, тобто якщо платежі вже вивантажені з цього файлу в систему, то при повторному спрацьовуванні дії, не повинні створюватися дублі (ось тут покладаюся на вас, так як у самому файлі, немає ніяких унікальних айдішників ітд., хіба-що, тільки час, але в системі може бути платіж з таким самим часом і тоді платіж з файлу не залетить, загалом хз - є якісь варіанти?)
І останнє, якось можна зробити так, щоб після того як платежі з файлу вивантажилися, в якесь додаткове поле записувалося значення з кількістю вивантажених платежів.
Потрібно для того, щоб можна було порівняти файл і кількість вивантажених платежів - останнє не обов'язково, але бажано.
19.08.2021, 19:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це все зрозуміло, але з того, що я бачу - ви робите виписку з банку і вантажите в платежі боксу. Може їсти метод простіше? Наприклад зробити інтеграцію з апі банку, зробити окрему сторінку де ви вантажитимете платежі і тд. Чому саме у процесі захотіли?
20.08.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
1. У А банку - немає жодних методів розвантаження платежів крім цього калічного файлу. )) Від слова зовсім, не вебхука, ні АПІ нічого.
2. Окрема сторінка – теж не підходить, тому що треба буде руками все завантажувати та заходити для зручності з браузера.
А ось дана дія, зручна тим, що я файл відправляю ТГ боту, створюється завдання, файл потрапляє в коментарі процесу, робимо автоматичний перехід на етап з цією дією, де у нас завантажуються всі платежі в бокс і закриваємо процес.
Далі до ТГ робота буде вішатися додатковий фукционал тощо, тому для нас це найкомфортніший варіант.
Я думав ще робити АПИ запит з бота з цим файлом, але це по ходу ті ж яйця тільки в профіль.
20.08.2021, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тоді ок, давай тоді тільки з коментарів парсити. Перевірку на існування платежу робити не будемо, просто просто запам'ятовуватимемо що файлик із вмістом ХХХ ми вже парсили з коментарів і наступного разу парсити його не будемо.
20.08.2021, 12:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Чудово. Тоді робимо. Давайте рахунок.
20.08.2021, 20:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
А зробити лічильник, скільки було вивантажено платежів - вийде, записувати в додаткове поле наприклад?
23.08.2021, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я враховував це в оцінку 10год, тому що це було описано в тикеті. Виставляю рахунок.
23.08.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
odessa-fashion.crm-onebox.com
Ось сюди треба це запиляти
25.08.2021, 10:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Дароу. А скажи + - коли викотиться дорібка?
06.09.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Добрий день. Дія "Імпортувати платежі з файлу CSV/XLS/XLSX в коментарях до процесу"
07.09.2021, 18:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Вітання.

Після збереження, злітає налаштування з акк платежу.
08.09.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
І ми начебто обговорювали що аккаунт платежу, ми будемо брати від сюди
08.09.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
І ще питання, якщо поля на Укр
Бокс зрозуміє їх?
І подружжя у мене не виходить налаштувати дію ((
08.09.2021, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
І ось це не можу знайти
08.09.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скинь будь ласка посилання на процес, де є твій файлик, я все настрою і пофікшу протягом декількох днів. Сьогодні не можу - зашиваюсь
08.09.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
08.09.2021, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ти серйозно? у вас є проблеми з розширеннями файлу? У чому складність визначиться який за підсумком файл та прописати нормальне розширення?
14.09.2021, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також у дії заповни "Якщо клієнт платежу не знайдено, призначати клієнтом платежу даний контакт", платіж не можна створювати без клієнта
14.09.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Клієнта вибрав, хай це буде Бухгалтером.
А ось із файлом цікавіше
Я додаю ось цей файл і він у xls
Кидаю його в процес і він хлс рис1
Як тільки зберігаю, він видає таку нісенітницю рис 2
14.09.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

бокс розуміє xls це або xlsx за внутрішніми даними. Можливо якщо ти файлик сам ручками перезбережеш в екселе буде ок, а косячити може сервіс який файлик видає
25.10.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
бліїїн, я теж хочу таку доробоооткууу
14.12.2022, 06:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар