1b.app
Скопійоване посилання -

Іноді не спрацьовує прив'язка-виробництво з фінансів

Є дії раз на хвилину щодо імпорту платежів із приватом банку.
Проблема полягає в тому, що завдання іноді не створюються і платежі без прив'язки до процесу.
Прохання поправити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На стартовому етапі не налаштовано жодних дій перевірок, які могли б видати помилку?
Є платіж, яким не створило процес - для тесту наявності помилки при повторному створенні?
16.08.2021, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
На стартовому етапі не налаштовано жодних дій перевірок, які могли б видати помилку?
Є платіж, яким не створило процес - для тесту наявності помилки при повторному створенні?

Була дія "Задати термін етапу", я його вилучив. Але ж воно не забороняє створювати процес.
Я спробував прив'язати платіж(без процесу) до процесу, то все ок, помилок не видавало. Це більше на баг схоже.
З найсвіжішого прикладу платіж №12912
17.08.2021, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грановський Михайло писав/ла:
З найсвіжішого прикладу платіж №12912

Цей платіж вже прив'язаний до процесу
Мені потрібен платіж яким не створило процес і він не прив'язаний - я повторю йому створення процесу і перевірю наявність помилки під час створення
18.08.2021, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

12972 дякую. Чекаємо відповіді.
18.08.2021, 19:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, дія з облікового запису на який доданий платіж - не видають платежі як за вчора, так і за сьогодні.
Але ось дія "Privat24 Autoclient Виписка по рахунках" з цього облікового запису - видає платежі за сьогодні. Можливо, цей платіж був створений саме ним, от і немає створення процесу. Я думаю це так і є виходячи з клієнта – його поставило саме згідно з налаштуваннями даної дії.
19.08.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар