1b.app
Скопійоване посилання -

Прописати токен Київстар для телефонії

Відповіді:

Доброго часу доби! Наразі система автоматично прописує токен. Вручну щось робити чи з боку співробітників Onebox – не потрібно.
22.03.2021, 19:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Токен прописаний у модулі Київстару, який завантажено з OneBox Market.
Є підняття картки при вхідних і вихідних дзвінках з клієнта на телефон, який прив'язаний до картки менеджера.
Але якщо всередині боксу ініціювати з картки клієнта виклик через телефонію Київстар, то отримуємо помилку 403. Що в такому разі робити?
23.03.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Оверченко Олександр писав/ла:
Токен прописаний у модулі Київстару, який завантажено з OneBox Market.
Є підняття картки при вхідних і вихідних дзвінках з клієнта на телефон, який прив'язаний до картки менеджера.
Але якщо всередині боксу ініціювати з картки клієнта виклик через телефонію Київстар, то отримуємо помилку 403. Що в такому разі робити?

Я думаю, що вам варто створити окреме питання з цієї проблеми для отримання відповіді.
23.03.2021, 13:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
Я думаю, що вам варто створити окреме питання з цієї проблеми для отримання відповіді.
[/quote]
А ця гілка тоді навіщо?
23.03.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Оверченко Олександр писав/ла:

Я думаю, що вам варто створити окреме питання з цієї проблеми для отримання відповіді.

А ця гілка тоді навіщо?

Напевно, для отримання відповіді на запитання з тіла топіка
23.03.2021, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну, тоді кажу, про всяк випадок. Click-to-call із модуля Київстар ....admin/shop/integrations/kyievstar/control/ не працює, а видає 403.
Дякую!
23.03.2021, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар