1b.app
Скопійоване посилання -

Транскрибація Zadarma - Читаємо що каже менеджер замість "прослуховуємо"

Добрий день.
Нещодавно всім відомий сервіс Zadarma таки підключив можливість транскрибації телефонних переговорів у текст.
Тобто. прослуховувати розмови кожного менеджера для їхнього аналізу немає необхідності. Однак функція доступна лише через кабінет даремно. Автоматично відсилати на пошту розпізнану мову немає можливості (тільки дзвінки) Але при цьому є можливість тягнути розпізнані по АПИ.
Наскільки я дізнавався яндекс спіч апі і гугл спіч апі дають суцільний текст без знаків припинення і без поділу тих, хто говорить. Тобто. украй не зручно.
Задарма пише свої дзвінки в стерео режимі і дає можливість транскрибувати їх і розділяти на того, хто дзвонить і слухає.
Розпізнавання відбувається більш ніж 30 мовами (включаючи Російську та Українську)- тобто. для більшості клієнтів Ванбокса дуже підійде.
Буде гарним доповненням роботи боксу для клієнтів та як одного з сильних відстрочок від конкурентів отримання текстів розмов ваших співробітників. Найближчим часом так само планують запровад
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, я думаю що при перегляді події (дзвінка) і якщо цю подію з Zadarma можна зробити кнопку "Отримати текст розмови" при натисканні якої бокс стукнеться в даремно, отримає текст розмови і вставить у вікно перегляду дзвінка. Таке доопрацювання займе близько 5ч.
Також можна зробити налаштування у дії імпорту дзвінків, щоб розпізнаний текст одразу виводив у тіло події. Це триватиме близько 4год.
02.10.2020, 10:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, Дмитре. Підкажіть- а чи можна ще зробити так, щоб тексти цієї події автоматично скидалися роботу у вайбер або телеграм? Хочемо бачити про що говорив менеджер та "оперативно" втручатися якщо раптом що не так?
02.10.2020, 15:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Написати в телеграм, наскільки я пам'ятаю, можна тільки маючи власного бота, боти наскільки я розумію одне одному повідомлення надіслати не зможуть.
Якщо ви хочете шукати якісь ключові слова у розмові, то це можна дуже легко зробити всередині боксу. Можна в налаштуваннях дії, яка затягуватиме тексти, щоб вписувати ключові слова. Якщо одне з ключових слів є в тексті, на вибраного відповідального буде поставлено завдання у вибраному БП. Це займе приблизно години 2.
02.10.2020, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сама затія в тому, щоб оперативно на мобільний телефон у якомусь із каналів (можливо навіть вайбер, або той же телеграм) отримувати текст розмови, яку промовив менеджер із клієнтом. Тобто. 5 хвилин тому менеджер поговорив, а ми не залазячи у бокс, вже побачили текст його розмови!
02.10.2020, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну тоді можна спокійно від імені бота відправляти вам тіло процесу (текст розмови) у вайбер/телеграм діями, які вже є. Просто створюйте процеси з усіх подій і надсилайте їх все собі в телеграм/вайбер. Але тут мені здається ви дивитеся трохи недалекоглядно. Уявіть, що у вас через рік буде 200-300 дзвінків на добу, ви кожен з них собі в телеграм хочете отримувати?
02.10.2020, 18:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, отримувати телеграм, месенджер нещодавно доповнився коментарями подій. Тобто. ідея виводити в бот дату переговору, а розкривати його у коментарі.
05.10.2020, 08:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Від мене тут ще потрібні якісь оцінки/доповнення?
05.10.2020, 10:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Начебто все повноцінно, дякую, Дмитре!
06.10.2020, 08:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар