1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка - Зателефонувати до контакту

Видає незрозумілу помилку під час спроби зателефонувати контакту через програму.
Підкажіть, через що це і як можна поправити, щоб працювало?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Відображення помилки виправлено.
Але навряд чи ви зможете зателефонувати - апі мої дзвінки повертає код 200 (помилки немає) та текст "Could not post call as user has no devices" (що мабуть є помилкою)
Хочете його бачити - звертайтеся в техпідтримку моїх дзвінків, щоб вони коректно віддавали код помилки, якщо це помилка.
15.07.2022, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Відображення помилки виправлено.
Але навряд чи ви зможете зателефонувати - апі мої дзвінки повертає код 200 (помилки немає) та текст "Could not post call as user has no devices" (що мабуть є помилкою)
Хочете його бачити - звертайтеся в техпідтримку моїх дзвінків, щоб вони коректно віддавали код помилки, якщо це помилка.

да ви праві. навіть у них із сайту перестало працювати
дякую, дізнаюсь у них
15.07.2022, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зв'язався з ними, ось що вони говорять.

Крім налаштувань інтеграції, які зараз є (див. скрін), має бути можливість окремо для кожного користувача ввести пароль для використання програми Мої дзвінки.
18.07.2022, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
ergo написав:
Крім налаштувань інтеграції, які зараз є (див. скрін), має бути можливість окремо для кожного користувача ввести пароль для використання програми Мої дзвінки.

А до чого тут пароль, якщо тут говорити про те, що потрібно вказувати конкретно логін користувача, який телефонує, тобто якщо у вас 10 співробітників, то кожен має свій логін і номер, і кожному з них потрібно вказувати логін і номер телефону різний.
18.07.2022, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Відображення помилки виправлено.
Але навряд чи ви зможете зателефонувати - апі мої дзвінки повертає код 200 (помилки немає) та текст "Could not post call as user has no devices" (що мабуть є помилкою)
Хочете його бачити - звертайтеся в техпідтримку моїх дзвінків, щоб вони коректно віддавали код помилки, якщо це помилка.

Вони підказали, як правильно налаштувати. У результаті я вказав email користувача та інтеграція запрацювала.
Тільки залишилося ще одне питання, якщо я налаштовую інтеграцію тільки для себе, то як налаштувати й іншим співробітникам, щоб і все коректно працювало. Виходить десь потрібно вводити їхній email для роботи інтеграції, так?
18.07.2022, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло ergo написав:
Тільки залишилося ще одне питання, якщо я налаштовую інтеграцію тільки для себе, то як налаштувати й іншим співробітникам, щоб і все коректно працювало. Виходить десь потрібно вводити їхній email для роботи інтеграції, так?

Ймовірно, вам потрібно основним email у користувачів прописати той, який у них буде використовуватися для дзвінка.
02.08.2022, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар