1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можна налаштувати інтеграцію з телефоном Asterisk 16

У клієнта є окремо шлюз в які вставлені ці карти, також окремо є сервер на якому розгорнута IP-АТС FreePBX. Необхідно зробити інтеграцію з OneBox, скільки за часом займе інтеграція з боку OneBox (функції потрібно налаштувати стандартні - можливість приймати/здійснювати дзвінки з боксу, запис дзвінків, вікно ідентифікації клієнта)?
Оригінальне питання доступне на версії: ru SHEBO

Відповіді:



Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
7год

Скажіть ще один момент, при виконанні даного налаштування стороні клієнта повинен бути фахівець з налаштування телефонії?
15.07.2022, 15:37
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
SheBo
SHEBO
Іменна ліцензія писав/ла:
Скажіть ще один момент, при виконанні даного налаштування стороні клієнта повинен бути фахівець з налаштування телефонії?

я оцінив з урахуванням того що фахівця немає і нам дадуть доступ до телефонії і ми самі налаштуємо інтеграцію
15.07.2022, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Болотян Юрій Олександрович
SheBo
SHEBO
Іменна ліцензія писав/ла:
Скажіть ще один момент, при виконанні даного налаштування стороні клієнта повинен бути фахівець з налаштування телефонії?

я оцінив з урахуванням того що фахівця немає і нам дадуть доступ до телефонії і ми самі налаштуємо інтеграцію

ок я і хотів уточнити цей момент. Дякую
15.07.2022, 15:48
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар