1b.app
Скопійоване посилання -

інтеграція з i2crm

Підкажіть, коли в бокс потраплятиме процес із повідомленням з директа, чи можна доопрацювати, щоб такі дані як номер телефону та адреса клієнта, автоматично записувалися у відповідні поля замовлення?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. i2crm наскільки я пам'ятаю, не передає нам номери телефонів або email. Якщо клієнт пише свій номер телефону чи email сам у повідомленнях і в нього ще не записаний телефон чи email можна записувати їх у картку клієнта. При цьому ви повинні розуміти, що номер телефону буде шукатися в повідомленні просто як послідовність цифр потрібної довжини, а email просто по @. Тобто. за певних умов дані клієнта може залітати "сміття". Доопрацювання займе близько 3ч.
29.04.2021, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


R2-D2
droid написав:
Добрий день. i2crm наскільки я пам'ятаю, не передає нам номери телефонів або email. Якщо клієнт пише свій номер телефону чи email сам у повідомленнях і в нього ще не записаний телефон чи email можна записувати їх у картку клієнта. При цьому ви повинні розуміти, що номер телефону буде шукатися в повідомленні просто як послідовність цифр потрібної довжини, а email просто по @. Тобто. за певних умов дані клієнта може залітати "сміття". Доопрацювання займе близько 3ч.

дякую, але є маленьке уточнення, під адресою я мала на увазі фізичну адресу клієнта, куди відправляти посилку, якось бокс може розпізнати в повідомленні і записати в полі: "адреса клієнта"?
29.04.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

" надішліть мені будь ласка посилку до чернігів на перше відділення "
як із даного повідомлення зрозуміти що саме ці Х слів "чернігів, перше відділення" - адреса? Враховуючи, що кожен може писати їх як йому захочеться)
29.04.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар