1b.app
Скопійоване посилання -
Добрий день.
Чи хотів уточнити чи ведуться якісь роботи з інтеграції з hubber?
Батьківська тема вже закрита і в ній написати не можу:
https://crm-onebox.com/ru/support/integration-with-onebox/7440-hubber/
Може є якісь новини
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
На даний момент інтеграція поки що відкладена через OneBox OS
07.04.2021, 18:51
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія
Я поряд, прибл. Спасибі за відповідь.
Одразу ще питання поставлю, бачу, що з'явилися ліміти повідомлень (у мене зараз 20). Як часто вони оновлюватимуться?
07.04.2021, 19:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Василь писав/ла:
Я поряд, прибл. Спасибі за відповідь.
Одразу ще питання поставлю, бачу, що з'явилися ліміти повідомлень (у мене зараз 20). Як часто вони оновлюватимуться?

ось в цій гілці є обговорення (щоб не переписувати) -освіта-форума/
07.04.2021, 21:45
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо в коротко:
1. питання нараховуються хмарним користувачам при кожному поповненні балансу
2. 1 питання нараховується в момент коли Вашу відповідь відзначають як правильну
за посиланням Вище ведеться обговорення цього питання
07.04.2021, 21:47
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

під поповненням балансу я мав на увазі продовження місячної підписки для хмарних користувачів*
07.04.2021, 21:47
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар